У сучасному світі люди все частіше віддають перевагу саме душовим кабінам. Так як душові кабіни займають досить мало місця і є практичними та функціональними. Але варто пам’ятати, що дуже часто душові кабінки поділяються на кілька типів за будовою конструкції. Тобто існують відкриті, напівзакриті, закриті і гідробокси.

Давайте ж розглянемо докладніше, які типи душових кабінок на сьогоднішній день користуються великим попитом. Отже, відкриті кабінки мають тільки піддон і всі необхідні сантехнічні комплектуючі. Такий тип душової кабінки абсолютно підходить в тому випадку, якщо людина вирішила переобладнати ванну кімнату, але економить в грошових коштах.

Недолік даної відкритої душової кабінки в тому, що можливий вихід всієї води і розбризкування по всій ванній кімнаті. Існує другий тип кабінок. Це напівзакриті. Вони мають підлогу, три сторони. Також їх недоліком вважається можливе розбризкування води по всій кімнаті. Закриті кабінки займають досить багато місця і мають повністю всі сторони, двері, стелю.

Дана конструкція може бути встановлена ​​тільки після того, як виробляться всі необхідні виміри. Необхідно відзначити, що майже всі душові кабінки необхідно обов’язково замовляти тільки за власними вимірами, так як в більшу частину ванних кімнат вони зовсім не ввійдуть за розмірами. Також існує такий тип закритих душових кабінок, як гідробокс.

Їх відмінність від закритих душових в тому, що вони включають в себе додаткові функції. Такі як джакузі, тропічний душ, радіо, телефон. Необхідно відзначити, що найчастіше виходять з ладу при експлуатації душової кабінки саме коліщатка, вірніше ролики. У сучасному світі на ринку існує досить велика кількість запчастин такого типу. Вони поділяються на два основні види. Це ковзаючі і качають.