За допомогою біокаміна можна отримати ефектне доповнення до будь-якого домашнього інтер’єру і його стильового рішення. Популярність такого приладу зростає в геометричній прогресії, оскільки він дозволяє в повній мірі насолодитися ефектом живого вогню без перепланування приміщення, проведення димоходу і облаштування системи вентиляції.

Паливний блок- це «серце» біокаміна, є його головним робочим елементом. Це спеціальна ємність для біопалива, який містить не забруднює природу горюча речовина, виготовлене на основі екологічного етилового спирту.

Тепер ви зможете обладнати екологічно чистий елегантний і зручний біокамін, який створений за передовими технологіями інженерної думки сучасних розробників.

У процесі виділення тепла ви будете позбавлені від токсичних продуктів горіння. Досвідчені співробітники компанії завжди допоможуть з вибором і покупкою вподобаного паливного блоку прямо на сайті.

Всі представлені блоки відповідають усім стандартам якості і мають вбудовану систему безпеки, яка виключає будь-яку небезпеку неконтрольованого витоку палива з пальника біокаміна.

Спеціальний пористий металевий або керамічний термонаповнювач всередині блоку покликаний знизити навантаження підвищеної температури на стінки резервуара і відчутно знизити витрату біопалива.

Пальники можуть складають частину настінних конструкцій, але можуть вбудовуватися в нішу або консоль, значно відрізняючи за розмірами-довжина моделей може бути від 20 сантиметрів до кількох метрів. Агрегати діляться за способом управління на: механічні, автоматичні і напівавтоматичні.

Для того, щоб правильно підібрати паливний блок, важливо, в першу чергу, враховувати розмір самої конструкції. Чим товщі верхня панель, тим менше блоку буде загрожувати деформація при високих температурах під час експлуатації біокаміна.

У багатьох моделях паливних блоків є засувки або заслінки, покликані забезпечувати перекриття доступу кисню для гасіння вогню.

Ви можете придбати пальник для біокаміна, яка буде регулювати баланс висоти полум’я, контролювати витрату етилового спирту і інтенсивність випаровування.

Екокаміни-це запорука теплоти спокою і душевності атмосфери в кожному житловому приміщенні, адже на живий вогонь кожен з нас готовий милуватися нескінченно.