Паркетна дошка являє собою варіант покриття з деревного матеріалу, техніка укладання якого базується на склейці декількох планок з дерева.

Шліфування або циклювання паркету є полірування і вирівнювання статевої поверхні за допомогою різноманітних підручних, а також технічних засобів. Виходить вона за рахунок сили тертя.

Паркетна дошка для підлоги, особливо, якщо вона створена з низькоякісного матеріалу, час від часу потребує оновлення. Якщо кімната постійно експлуатується, то подібні роботи можуть повторюватися навіть до кількох разів на рік. До таких робіт відноситься відновлення паркетної дошки, зняття, а також заміна паркету, оновлення плінтусів, ліквідація дірок і зазорів.

Коли підлогу поскрипує, сильно дратують болісні неприємні звуки, то причинами такого скрипу можуть бути просідання паркетних дощок, невірне підставу, то їсть підкладка паркету, а також непрофесійно покладений матеріал. У такому випадку потрібно шпаклівка і відновлення паркетної поверхні.

Іншою частою причиною проведення таких робіт вважається відшарування паркету. Головні її причини вважаються природне зношування дошки, штучний підігрів статевої поверхні, низькоякісні матеріали, істотні механічні дії від ударів або тривалий тиск ніжок меблювання.

Щоб шліфування та інші реставраційні роботи паркетної дошки пройшли належним чином, рекомендується звертатися до професійних фахівців. Так, співробітники компанії зможуть провести будь-які довірені їм роботи на високому рівні якості. В результаті підлогу отримає нових, красивий, оновлений вигляд.