Енергоефективність – це спеціальна галузь, спрямована на забезпечення раціонального або ефективного використання енергії. В рамках даної галузі вивчаються способи забезпечення будівель, промислових об’єктів необхідною кількістю енергії при скороченні загального обсягу її використання.

При цьому даний напрямок практичної діяльності не є ідентичним енергозбереження, оскільки не вивчає, як заощадити енергію, а досліджує способи її найбільш раціонального використання.

Майбутнє не нафта і газ, а акумулятори та енергозбереження. Важливо не тільки здобувати ресурси, а й ефективно їх використовувати.

Критерії енергоефективності

Критерії енергоефективності виробляються окремо стосовно до житлових будинків, промислових і інших об’єктів. Так, для житлових будинків прикладами подібних критеріїв є:

  • граничний рівень енергоспоживання системою теплопостачання за кожен опалювальний сезон;
  • вимоги комфортного перебування в приміщеннях житлового будинку;
  • необхідність виключити випадання конденсату на внутрішніх поверхнях.

Енергоефективність – це турбота про екологію. В процесі перетворення енергії в промисловості, двигунах, значна частина її втрачається у вигляді тепла. Величина втраченої енергії визначається енергетичними показниками двигуна. Застосування енергоефективних електродвигунів дозволяє істотно знизити споживання енергії та зменшити концентрацію вуглекислого газу в навколишнє середовище.

Для бізнесу: підвищення ефективності енергоспоживання є досить рентабельною стратегією на середньостроковий період, а для багатьох напрямків бізнесу дає дуже швидкий результат. Якщо вас цікавлять послуги компанії ООО «Техно-Енерджі +», то радимо перейти на сайт https://tehuchet.com.ua/////// вже зараз.

Для контролю над дотриманням енергоефективності в рамках енергоаудиту використовується таке обладнання, як бездротові сенсорні мережі, тепловізори.

На побутовому рівні застосовуються енергозберігаючі лампи, багатотарифні лічильники, комплексні системи розумного будинку і багато іншого.