Серед інструментів, які сьогодні вважаються незамінними на будівництві будь-якого масштабу, особливою популярністю користується саме віброрейка.

Її використання дозволяє розподіляти бетонну масу максимально рівномірно. Завдяки чому в бетонної суміші не залишається повітряних порожнин. А це в свою чергу забезпечує надійність і довговічність готової бетонної конструкції.

Віброрейка: основні параметри вибору

Будь-яка покупка вимагає вдумливого ставлення. Тобто, перш, ніж купити щось, потрібно розуміти, з якими завданнями повинен справлятися куплений предмет. І виброрейка – не виняток.

Серед характеристик, на які потрібно звертати увагу є такі:

  • Тип живлення. Електрична віброрейка більш економна. Вона безпечна для використання в закритих приміщеннях, виробляє мало шуму і має високу маневреність. Придбати бензинову віброрейку буде правильним рішенням, якщо вам потрібно працювати з жорсткими і малорухомими сумішами. Або якщо вам потрібно обробляти значні площі і потрібно інструмент з високою продуктивністю.
  • Частота вібрації. Чим щільніше розчин, з яким ви будете працювати, тим вище повинна бути частота ударів віброрейки.
  • Тип профілю і довжина балки. Від цих показників залежить те, наскільки зручно буде працювати з віброрейкою. Зокрема, чи будуть вимагатися попередні приготування перед використанням інструменту, і яку площу він буде обробляти за один «прохід».

Спеціалізовані інтернет-магазин пропонують будівельне обладнання, яке проходить перевірку якості і довгий час прослужить вам час вірою і правдою.