Лак для захисту дерев’яних деталей різних суден набув популярності і в звичайному будівництві. Яхтний лак використовують як декоративне покриття для паркету, вікон, панелей, плит ДСП, сходів, садових меблів та багатьох інших виробів.

Після того як він висихає, утворюється стійке до атмосферних руйнівним діям покриття, воно добре захищає навіть від морської дуже солоної води.

Покриття цим лаком непогано витримує механічний вплив, дряпання і стирання, воно не вигоряє на сонці, дуже добре підкреслює текстуру дерев’яних виробів.

Можна сказати, що це ідеальний продукт, що випускається лакофарбової промисловістю, який не має аналогів і конкурентів. Багато хто думає, що якщо яхтовий лак застосовується в таких важких умовах експлуатації, то він взагалі не боїться ніякого впливу атмосфери.

Але слід пам’ятати про те, що дерев’яні судна взимку перебувають у сухому елінгу, а стіни, вкриті їм, піддаються впливу мінусової температури. Якщо лаком покрити нову баню, яка дасть усадку, то він потріскається, звичайно, лак в цьому не винен, але перед його застосуванням слід вивчити інструкцію по експлуатації.

У складних умовах може застосовуватися фарба для басейну, яка використовується для покриття ємностей для води, і самих різних предметів, що знаходяться в безпосередньому постійному контакті з вологою і водою. Найбільш поширена фарба для басейнів, яку виробляють, на основі хлоркаучук з додаванням розчинника органічного походження.

Заснована на акрилі, вона не має неприємного запаху, це екологічно чистий продукт. Малярські роботи з нею проводяться без виселення в приміщеннях з підвищеними вимогами до пожежної та екологічної безпеки мешканців. Після висихання фарби покриття стає досить міцним, еластичним, стійким до дії води і до зносу.

Її застосовують всередині приміщення і на вулиці, їй забарвлюють сталеві ємності, бетон, басейни, фонтани і багато інших виробів, які експлуатуються в умовах з дуже високою вологістю або в воді. Фарба для басейнів дуже швидко висихає, вона стійка до впливу кислоти, луги, ультрафіолету, розбавляється за допомогою води, є пожаробезопасной і вибухобезпечної.

При низькій температурі процес полімеризації, її затвердіння протікає трохи довше, ніж при високій.