Звичні і традиційні каміни асоціюються у нас з класикою, домашнім затишком і теплом. Але і любителі всього оригінального можуть порадувати себе, вибравши камін в стилі хай-тек.

Нагадаємо, що стиль хай-тек є представником ультрасучасних стилів в оформленні інтер’єрів. Даний стиль вітає індустріальні мотиви з великою кількістю епатуючих предметів з металевим блиском і мінімалізм в оформленні приміщень. Каміни в стилі хай-тек також є унікальним і єдиним видом серед усіх інших каменів, які найчастіше вибирають люди звикли дивувати своїми нестандартними рішеннями.

Купити камін можна будь-хто. Якщо класичні каміни, в основному, виготовляються з граніту, цегли або мармуру, то для камінів хай-тек дані матеріали застосовуються дуже і дуже рідко. Тут віддається перевага вогнетривкому металу, стеклокерамике, вогнетривкому склу, дзеркалам і стійким синтетичних матеріалів.

Каміни в стилі хай-тек будуть виглядати гармонійно тільки в мінімалістичному інтер’єрах, які повторюють індустріальні мотиви. Зовсім не доречні каміни хай-тек в класичних і урочистих інтер’єрах.

Вдалі моделі камінів хай-тек нерідко можна сплутати з іншими предметами сучасного інтер’єру. Оригінальні варіанти обробки, форми і матеріали, що використовуються для його виробництва з першого погляду можуть створювати зовсім іншу картину, яка жодним чином не відноситься до поняття каміна взагалі. Але тільки після більш пильного розгляду можна зрозуміти, що перед вами незвичайний і епатажний предмет інтер’єру, який також служить ще й джерелом тепла.

За своєю формою камін в стилі хай-тек може повторювати будь-які геометричні фігури, а може втілити нестримну фантазію свого автора, поставши перед нами в сучасній незвичайної і незвичною формою для камінів в цілому.

Саме оригінальність форми і незвичні матеріали для втілення в реальність моделі каміна хай-тек стають причиною неймовірно високу ціну таких сучасних примірників інтер’єрів. Але для тих, хто цінує унікальність і не хоче відтворювати в своєму будинку обстановки «як у всіх», такі витрати зовсім не важливі. Для них головне – втілення ексцентричних бажань.