Для роботи в умовах сильної запиленості й загазованості широко використовують засоби індивідуального захисту, до яких належать повнолицьові маски.

Однією з найпопулярніших і найбільш запитаних моделей на сьогодні є повнолицьова маска Delta Plus M9300 Strap Galaxy, що має такі переваги:

• забезпечує надійний захист від дрібнодисперсних часток пилу, шкідливих аерозолів і небезпечних випаровувань;

• гарантує надійну циркуляцію повітря в умовах шкідливого виробництва;

• відзначається легкістю, зручністю й комфортом;

• створює низький опір диханню завдяки застосуванню кількох фільтрів;

• м’яка й і гіпоалергенна;

• стійка до ударів і механічних дій.

Компанія Сван пропонує широкий вибір повнолицьових масок від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Усі товари представлені на сайті, де можна ознайомитися з продукцією власного виробництва та популярних брендів.

Повнолицьова маска від виробника Дельта Плюс і 3М — у чому різниця?

Для порівняння візьмемо захисну маску M9300 Strap Galaxy від компанії Delta Plus і модель торгової марки 3М 600. Панорамна серія повнолицьових масок двох відомих компаній має широкий прозорий екран, виготовлений із високоміцного полікарбонату, що дає хороший огляд й усуває запотівання.

М’яка лицьова частина моделі 3М 600 зроблена з еластомеру, а маска M9300 Strap Galaxy Дельта Плюс виготовлена ​​із силікону. Обидва вироби мають ергономічний дизайн, якісне прилягання, вони легкі, мають регульовані розміри, плечові ремені та інші практичні елементи, що задовольнять вимоги керівників будь-якої галузі промисловості, пов’язаної зі шкідливими умовами праці.

Повнолицьова маска Delta Plus M9300 Strap Galaxy

До того ж моделі відповідають усім нормам і правилам охорони праці на виробництві, це підтверджують сертифікати, що гарантують високу європейську якість і відповідність необхідним ДСТУ, прийнятим в Україні.

На нашому сайті можна замовити повнолицьові маски від Дельта Плюс і 3М за вигідною ціною.

Ми — офіційний дилер цих компаній, укладання прямих договорів і прямі поставки гарантують нашим клієнтам відмінну якість, яку вже оцінили багато наших покупці.

На нашому сайті можна ознайомитися з відгуками працівників, які за родом своєї діяльності тривалий час виконують роботу в масці. Саме тому нам довіряють багато керівників підприємств, які закуповують в нашому інтернет-магазині засоби для захисту дихальних шляхів і супутнє спорядження.