Отже, ви почали ремонт вашого будинку, офісу, квартири. І звичайно основним об’єктом, що вимагає уваги, є вибір матеріалів для оздоблення стін. На сьогоднішній день ринок будівельних матеріалів надає нам величезний вибір. Розібратися в якому не всім під силу.

Але на чому дійсно варто зупинитися і що підійде саме вам? У колишні часи стіни оклевалі стандартними шпалерами, і ніхто не замислювався ні про що інше. Зараз, для обробки стін є великий вибір матеріалів. Це плитка, дерево, фактурна штукатурка, фарбування, шпалери, розпис, облицювальні панелі або декоративний цегла.

Вони дозволяють створити неповторний дизайн, спираючись на свою фантазію і переваги. Новою тенденцією також є використання в обробці стін пробкових оздоблювальних матеріалів. І це не дивно, адже пробка екологічно чистий матеріал, який володіє звукоізоляційні характеристики, відмінно утримує тепло і показує себе гіпоалергенним матеріалом.

Безсумнівно, коркові матеріали додадуть вашому приміщенню красу, затишок, природну чистоту і комфорт. Пробка виготовляється у формі пластин, шпалер і рулонів.

Якщо ваш вибір припав на шпалери, що не дивно при різноманітності сучасного пропозиції. Паперові та текстильні, вінілові і миються, акрилові і структурні, шелкографические шпалери, металеві, а також шпалери під фарбування або рідкі. Як то кажуть, на будь-який смак.

Проте, шпалери поділяються на кілька груп. Одні здатні протистояти волозі, інші мають підвищену шумоізоляцією, треті радують візуально своєю текстурою і зовнішньої різновидом. Шпалери все ж були і залишаються найбільш екологічним і зручним засобом обробки стін.

Можна зупинити свій вибір на обклеювання стін або їх частини панелями.

Панелі МДФ виготовляються з деревної тріски (методом гарячого пресування), тому не придатні для обробки кімнат з підвищеною вологістю. Але для житлових і офісних приміщень панелі МДФ мають ряд переваг. Вони довговічні, не схильні до УФ випромінюванню. Мають різноманіттям кольорів та фактур. Існують також 3D-стінові панелі, оброблені на фрезерних верстатах для отримання рельєфного малюнка. Існує два види стінових панелей: складальні рейкові і складальні плиткові.