Бездоганний дизайн ванної кімнати вимагає часу на збір цікавих ідей, вибір підходящої сантехніки, консультування у продавців або дизайнерів. Ми детальніше будемо зупинятися на одному конкретному предметі сантехніки – на умивальниках. Виробники пропонують дуже широкий асортимент різних моделей, тому ваше завдання – підібрати під інтер’єр оптимальний варіант.

Адже вам може знадобитися не тільки умивальник, а й практична тумба під умивальник. Можна вибрати не тільки умивальник з тумбою, але і модель з п’єдесталом або з стільницею. Ми вибрали три різні, самі ходові стилістики, під які допоможемо вам підібрати раковину:

  • класика;
  • лофт;
  • мінімалізм.

Кожен з цих стилів вимагає ретельного вибору сантехніки. Давайте разом розбиратися, яку раковину варто підібрати під інтер’єр.

Класика

Найбільше вимоги до предметів сантехніки завжди було і залишається у класики. Потрібно, щоб умивальник ідеально поєднувався за своєю формою з ванною. Оптимальний вибір в такий інтер’єр – умивальник тюльпан. Це одночасно і сувора, і цікава модель. Ви можете вибрати як просту раковину, так і будь-якої оригінальний варіант у формі квітки. А можна навпаки, вибрати просту чашу, а п’єдестал поставити більш цікавий. Він може мати як вантажні елементи, так і бути зробленим в формі колони, наприклад. Хоча підійдуть і найпростіші моделі. А можна зробити вибір на користь умивальника з тумбою. Але тоді радимо вам дуже уважно підбирати іншу класичну меблі для ванної. І не забудьте обрамити дзеркало в красиву вінтажну раму.

Лофт

Сучасний, стильний і строгий стиль – все це про лофт. Який же умивальник підійде сюди найкраще? Меблі в даному випадку повинна бути максимально подібною до дерева. Ідеально – якщо вона і буде зроблена з натурального матеріалу. Але може підійти і МДФ. Це більш здешевлену варіант, який добре протистоїть високій вологості в приміщенні. Над тумбочкою ви можете повісити стильне дзеркало для ванної. Воно може бути як простим, так і обрамленим в тонку сталеву або дерев’яну раму. Власне, можна поступити і по-іншому. Наприклад, замінити тумбу під умивальник стільницею. До речі, лофт – саме той стиль, де найчастіше використовуються стільниці. Під нею можна заховати кілька акуратних відкритих поличок, куди можна скласти все найнеобхідніше – наприклад, рушники або засоби для чищення.

Мінімалізм

Нарешті поговоримо про стиль, який вважають за краще багато. Через свою простоту і красивого зовнішнього вигляду багато хто вибирає саме такий дизайн для свого будинку. Який же умивальник підібрати сюди? З огляду на, що в інтер’єрі все повинно бути практично, найбільше сюди впишеться саме раковина з тумбочкою. При цьому раковина може бути як одинарної, так і подвійний. Це залежить від ваших побажань, так і від наявності вільного місця. Сюди в основному підбирають тумби під умивальник з пластика. Це саме той матеріал, який ідеально підходить для мінімалізму. Він надійний, міцний, має глянсову поверхню і за ним легко доглядати.