Накопичувальна колонка призначена для попереднього нагріву води, залитої в її резервуар. Тільки після прогріву всього об’єму рідини до температури, яка була задана користувачем, можна користуватися гарячою водою.

Оскільки прилад складний, то вибирати його необхідно відповідально перед тим, як придбати. При правильному підключенні він порадує власників наступними перевагами.

Невеликі витрати

Енергоресурси, які споживаються бойлером, порівняно недорого коштують. Наприклад, аналог, що функціонує на електриці, набагато дорожче нагріває водні ресурси, тому що тарифи на електроенергію високі.

Невибагливість

Для обладнання не сильно важлива якість води, що поступає. Якщо в електроприладі поверхню тена поступово акумулює на себе шари накипу, що утрудняють подальшу роботу, то стінки теплообмінника позбавлені цього недоліку, на них не створюється умов для освіти сольових відкладень. З цієї причини допускається не застосовувати спеціалізовані фільтри на вході без зниження терміну служби апарату.

Продуктивність

Завдяки встановленню потужних моделей з’являється можливість організувати повноцінне гаряче водопостачання відразу двох споживачів. Зазвичай до них відносяться мийка на кухні з ванною кімнатою. Пристрій електричного типу в подібній ситуації не здатне забезпечити бажаний результат.

Практичність

Нагрівання здійснюється у місткою ємності. У головній частині конструкції в залежності від модифікації може перебувати 50-310 л. Ефективність нагрівання гарантується теплообмінником. Відпрацьовані гази блакитного палива природного походження залишають корпус і приміщення через відвідну трубу.

Вбудовані сенсори різного призначення відстежують всілякі показники. Вони дозволяють автоматизувати весь процес, тому споживачі звільняються від рутинних обов’язків. Коли в бак заливається холодна вода, тоді моментально подається на пальник газ. Тепловий потік, що формується при горінні газової суміші, оперативно виводиться назовні, але по дорозі він встигає нагріти обсяг рідини. Після спрацьовування температурного датчика газоподібне пальне перестає надходити, нагрів зупиняється.

Безпека

Устаткування вважається безпечним. При згасанні пальника миттєво припиняється подача газу, включається особливий режим. Саме тому при виборі дешевих зразків слід перевірити наявність моніторингу за рухом палива, запобіжників від перегріву з сухим ходом, датчиків тяги з тиском, що оберігають клапанів.