Каркасні будинки – це швидкий, простий спосіб зведення житла. Будівельні компанії зводять такі будинки лише за кілька тижнів. У той же час сучасні варіанти дизайнів каркасних будинків відповідають усім сучасним тенденціям заміського домобудівництва, не поступаючись цегляним та монолітним будовам.

Подібні будинки славляться своєю невимушеною атмосферою та крутими дахами. Обидві якості роблять ці стійкі будинки відносно недорогими у будівництві – не кажучи вже про те, що вони на 100% придатні для комфортного проживання.

Чи плануєте свій власний каркасний будинок — чи просто хочете ближче познайомитися з унікальною концепцією будинку? У статті ми розглянемо основні критерії каркасних будинків:

  1. Розглянемо інтер’єр із відкритою концепцією. Каркасні будинки добре підходять для інтер’єрів із відкритою концепцією. Це створює чудову можливість створити простір, створений для розваг та спільного проведення часу всією сім’єю.
  2. Вибирайте вікна на всю стіну. Каркасні будинки зазвичай мають більше вікон з одного боку. Якщо у вас чудовий вид з вікна, ви могли б подумати про те, щоб зробити вікна на всю стіну, це створить унікальний баланс між простором будинку та природою.
  3. Швидке встановлення. На зведення таких будинків потрібно приблизно 1-2 місяці. Це означає, що поки ви вибираєте меблі у свій будинок, він уже буде готовим.
  4. Низькі витрати на фундамент. З огляду на те, що каркасні будинки дуже легкі, вам не доведеться витрачатися зайвий раз на фундамент. Також завдяки цьому – будівництво каркасних будинків відбувається швидше.
  5. Різна стилістика будівництва.Ви можете легко вибрати необхідний напрямок майбутнього житла ще на етапі проєктування.
  6. Стійкість до температурних перепадів. Завдяки матеріалам тепло зберігається в різні пори року.
  7. Екологічність. Будинки виготовляються безпечним чином як для мешканців, так і навколишнього середовища.