Металеві вхідні двері сьогодні користуються просто неймовірною популярністю. Вони не тільки мають високий ступінь захисту, але і відрізняються неймовірною функціональністю і тривалим терміном служби. І в даній статті мова піде саме про них.

Переваги металевих вхідних дверей

Сьогодні в інтернеті існує маса відеороликів, які присвячені вивченню і тестування основних характеристик сталевих дверей від різних виробників. І, треба сказати, результат таких експериментів в деяких випадках виявляється досить несподіваним. Так деякі моделі можна легко пошкодити навіть за допомогою звичайного ножа! У даній ситуації ні про які захисні функції і мови бути не може. Однак ми поговоримо саме про справжніх сталевих дверях, що відрізняються просто неймовірною міцністю!

Їх основні переваги – це наявність ребер жорсткості і замків певної конфігурації, оснащені протизламними системами. При цьому такі двері мають відносно невеликою масою і практично не схильні до корозії (сучасні моделі покриті спеціальними антикорозійними складами, які перешкоджають утворенню іржі). Це значно збільшує термін служби і підвищує експлуатаційні характеристики.

Сучасні металеві двері це не просто висока ступінь надійності, але ще і досить привабливий зовнішній вигляд. Так на сьогоднішній день існує величезна кількість оздоблювальних матеріалів, що дозволяє створити просто ідеальний інтер’єр. Найпопулярнішими з них є: ламінування, шпон під натуральне дерево, МДФ, шкіра. Різноманітна колірна гамма особливо цінується дизайнерами і підбирається в залежності від загальної стилістики приміщення.

Як не помилитися з вибором?

Перш, ніж відправитися в магазин, необхідно визначитися зі списком вимог, яким повинна відповідати Ваша вхідні двері. Так, якщо для деяких споживачів головним критерієм вибору є привабливий зовнішній вигляд, то для інших це може бути ступінь надійності і безпеки. Саме на підставі власних потреб і варто робити вибір.

Уже в магазині, зверніть увагу на: колір, наявність потертостей і навіть запах! Справа в тому, що деякі виробники використовують досить токсичні матеріали і фарби, запах яких надовго може залишитися в квартирі або будинку. Саме тому в даній ситуації важливі кожні дрібниці. Далі має бути, мабуть, найскладніший етап – вибір дизайну! Пам’ятайте, що вхідні залізні двері купуються ні на рік і навіть не на два, тому вкрай важливо, щоб вони дійсно подобалися! Наступний нюанс – замки. Вони повинні відкриватися і закриватися без особливих проблем. Якщо цього щось заважає, краще відмовитися від покупки, або ж попросити продавця замінити серцевину. Двері в жодному разі не повинна стукати, або ж скрипіти. Якщо такий недолік існує, це може свідчити про не зовсім якісних петлях або ж недоробка при проектуванні.

Після того, як Ви визначилися з вибором, обов’язково попросіть у продавця сертифікат якості гарантію. Якщо він відмовляється надати даний документи від покупки також краще відмовитися. Скориставшись цими нехитрими порадами, придбаний товар не розчарує і буде радувати протягом тривалого періоду часу.

І ще. При покупці дверей не варто нехтувати відгуками в інтернеті про виробника та якість його товару! Адже найкраща реклама – це позитивні відгуки від вдячних покупців!