Перша пластикова віконна конструкція з’явилася на українському ринку в історичних масштабах порівняно недавно. Незважаючи на цей факт, міфів навколо них з’явилося так багато, ніби їм кілька століть.

В даному матеріалі будуть розвінчано найбільш поширені легенди про цю важливу функціональному елементі житла. Зверніть увагу на те, що найвигідніше, купити пластикові вікна від виробника.

Міфів в реальності може бути неймовірно багато. Нижче представлені три найпопулярніших міфічних думки про металопластикові вікна.

1. Шкода пластикових віконних конструкцій для людини

Це, напевно, одне з найбільш поширених помилок. Викликано воно тим, що вікна виготовляються з синтетичного матеріалу, крім того, в процесі виробництва в пластик додається свинець з іншими хімічними речовинами. Справа в тому, що екологічно чисті матеріали – не означає на 100% натуральні. Виробництво вікон не приносить шкоди ні навколишньому середовищу, ні здоров’ю людини. В результаті численних досліджень було доведено, що пластикові вікна, встановлені в приміщенні, не представляють ніякої загрози. Що стосується свинцю, то набагато більшу кількість цієї речовини міститься в кришталевих наборах, які не несуть в собі абсолютно ніякої небезпеки.

2. Пожовтіння білої рами з часом

Так, дійсно, пластик може жовтіти. Але це трапляється тільки в тих випадках, коли пластик виготовлявся на сумнівних виробництвах. Фірми, які турбуються за якість продукції і свою репутацію, при виготовленні пластикових вікон використовують спецдобавки, завдяки яким зберігається білосніжний колір.

Якщо ви все ж сумніваєтеся, можна замовити вікно з пластика будь-якого кольору. Рами можуть бути пофарбовані в різні кольори, при бажанні їх можна навіть заламинировать під деревину.

3. Чим більше камер, тим вікна кращі

У корені неправильний підхід. Кількість камер повинно вибиратися виходячи з кліматичних умов регіону установки.