Дизайн квартири вважається незакінченим, без застосування різних прикрас, елементів декору. Жодна вітальня не обходиться без гарних статуеток, милих вазочок, сімейних фотографій і картин.

Картини маслом для створення затишку в домі – найкраще рішення. Звичайно, можна купити недорогу картину, але авторський твір завжди виглядає дорожче і презентабельнєє. Для картини маслом краще вибирати раму з натуральних матеріалів. Найефектніше виглядає саме червоне дерево. Не менш привабливо виглядають ковані рами. Більш детальну інформацію, ви отримаєте в Інтернеті.

Велику картину краще розміщувати в центрі кімнати. Якщо на картині зображений красивий пейзаж або портрет, то вона повинна стати центром уваги в вітальні. Іноді над картиною встановлюють світлодіодну стрічку, щоб сконцентрувати на ній увагу.

У кухні або їдальні можна повісити гарний натюрморт, зображений олійними фарбами. Краще розміщувати картину в зоні обіднього столу. Картини маслом краще всього поєднуються з класичним напрямком у інтер’єрі, стилем прованс. До кабінету можна замовити власний портрет, в цьому випадку кімнату потрібно оформляти дорого, краще придбати меблі з масиву під замовлення.