На даний момент асортимент ламінату великий.

Представлені моделі різних видів – є плиткові, дощаті, є варіанти з вузьких і широких ламелей. Різноманітність варіантів і різні структури поверхні дають можливість підібрати підлогове покриття буквально під будь-який дизайн. А застосування високоякісного друку дозволяє відмінно імітувати малюнок деревини, каменю або плитки керамічної. Причому вибрати ламінат можна з імітацією сосни і дуба, а можна підібрати варіанти з імітацією екзотичних дерев.

Перше, в чому полягає технологія укладання ламінату своїми руками – це підготовчий етап. Для початку, обов’язково дайте матеріалу час полежати в тому приміщенні, де він буде настилатися (мінімум 2-3 діб). Це потрібно для звикання покриття до вологості і температурного режиму приміщення. Упаковка при цьому повинна бути запечатана. Підготовлена ​​основа підлоги повинна бути рівною, чистою і сухою, інакше від халепи можуть виникнути дефекти.

Звукоізоляційна підкладка повинна бути настелена встик. При укладанні ламінату залишайте обов’язково простір між стіною і покриттям не менше семи – десяти міліметрів. Це дозволить йому дихати. Укладайте панелі так, що б сонячне світло падало паралельно швам, це дозволить їм бути практично непомітними.