Міцні вхідні двері – надійний захист вашого будинку. Крім того, конструкція здатна забезпечити комфортне проживання. Вироби виготовляють з різних матеріалів, однак найбільш популярним є сталь. Тільки метал здатний забезпечити необхідний рівень безпеки і стати відчутною перепоною для зловмисників. Отже, на що звернути увагу при виборі вхідних дверей?

Дизайн

Вироби можуть бути пофарбовані, облицьовані деревом або покриті МДФ. У першому випадку використовується технологія молотковій забарвлення. Покриття запікається в спеціальній печі, що робить його стійким до вологи і механічних впливів. Такі двері практичні, проте виглядають дещо просто.

Зовсім інакше виглядають конструкції, облицювання масивом дерева. Найчастіше використовується дуб або ясен. Деревину ретельно обробляють, просушують, покривають спеціальними просоченнями, завдяки чому вона стає міцною і зносостійкою.

МДФ – бюджетний варіант. Не дивлячись на невисоку вартість, такі двері досить практичні і невибагливі в догляді.

Конструкція

Вибирайте вироби з металевим каркасом з цельногнуті профілю. Переважно наявність 6 ребер жорсткості – 2-х вертикальних і 4-х горизонтальних.

Листи вибирайте товщиною 1-2 мм. Більш тонке полотно буде легко зламати. А ось двері з листом товщиною понад 2-х мм вже досить важкі і незручні.

Краще якщо в конструкції передбачена марганцева пластина. Зловмиснику буде складніше висвердлити замок. Для тих же цілей використовується броненакладка для серцевини.

За герметичність дверей відповідає двоконтурний утеплювач. Він забезпечує щільне прилягання, захищає від шуму і протягів.