Мало хто знає, що насправді називають «заморським» словом «карго». 

 

Карго – необхідний елемент практично будь-якої кухні

Кожна господиня знає про те, як часом важко розподілити на кухонному просторі різне начиння. Наприклад, пляшки з олією часто настільки високі, що не можуть поміститися ні в один шафа.

Карго раз і назавжди вирішує цю проблему. Крім того, зовсім необов’язково просити встановити цей предмет кухонного мебелировки. Коректний монтаж можна здійснити цілком самостійно.

Для цього будуть потрібні наступні інструменти:

  • дриль;
  • шуруповерт;
  • клеїть олівець;
  • набір викруток.

Інструкція по збірці, яка додається до будь-якого комплекту карго слід приклеїти на поверхню, до якої Ви будете монтувати бутилочнице. Робити це найкраще, що клеїть олівцем, щоб після установки можна було легко її видалити.

Як правило, в карго передбачено два рівня для зберігання різного роду витягнутих судин. У сучасних кухнях на замовлення спеціальний відсік для карго вже передбачений. Перед покупкою Ви повинні перевірити відповідність обраного комплекту карго і Вашого відсіку в кухонному гарнітурі.

 Телескопічні направляючі для поступового висування

Перевага телескопічних направляючих полягає в тому, що вони забезпечують поступальний рух. Навіть якщо різко відкрити двері з карго, пляшки не поваляться на підлогу.

При закриванні, передбачений механізм, який зупиняє двері в останній точці поступального руху і самостійно повільно її доводить до закриття.

Спираючись на багаторічну практику використання багатьох людей, варто сказати, що карго з боковим кріпленням набагато простіше в монтажі. Крім того, подібна модель більш стійка.

При бажанні можна доробити фасад для бутилочніци з звичайного листа МДФ.