У будівництві часто застосовують щебінь, що не дивно. Щебінь використовується при створенні бетону, при спорудженні будинків і будівель виробничого призначення, а також застосовується при будівництві доріг і залізничних колій.

Але на що звертати увагу при виборі щебеню? Є кілька нюансів. Існує різні види щільності щебеню: гранітний, гравійний і вапняний. Кожен з видів служить для певного виду будівництва. Тому вибирайте щільність, орієнтуючись на будівельні роботи.

Вибираючи для покупки гравійні щебінь, варто упевнитися, що він був отриманий методом дроблення. Часом, недобросовісні компанії продають його в тому вигляді, в якому він є. Але перед тим, як щебінь дійде до свого покупця, його потрібно роздрібнити і просіяти. Також варто звернути увагу на марку і міцність щебеню. Міцність щебеню важливий показник, адже він безпосередньо відповідає за те, яке навантаження зможе витримати об’єкт будівництва. Морозостійкість щебеню важливий фактор, який варто враховувати при виборі матеріалу.

Ось два основні показники, на які варто спиратися, при виборі щебеню: морозостійкість і міцність. Вибираючи даний матеріал потрібно спиратися на вид робіт, який буде проводитися з щебенем. Адже для будівництва будинків потрібен один матеріал, для доріг інший, а для ландшафтного дизайну третій.

Щебінь натуральний і екологічний матеріал, тому такий популярний. Дизайнери не рідко використовують його для того щоб красиво облаштувати екстер’єр будинку. Присадибні ділянки часто прикрашають щебеневої крихтою. Крихітку попередньо фарбують різними кольорами і укладають за заздалегідь продуманим трафарету. Завдяки такій «розпису», можна домогтися неймовірних результатів в дизайнерському мистецтві.

Вибираючи щебінь, орієнтуйтеся на популярність компанії. Не зайвим буде ознайомитися з відгуками на різних ресурсах. Якщо на одному ресурсі вам зустрічаються тільки позитивні відгуки варто задуматися, чи не куплені вони. Щоб відшукати правду серед плевел, необхідно використовувати три-п’ять джерел інформації. Тоді ви зможете дізнатися правду, наскільки якісний щебінь постачає та чи інша компанія.