На сьогоднішній день в інтер’єрі майже завжди використовується текстиль. Завдяки тканинам з різноманітною текстурою приміщення стає затишним і сучасним.

Шиті штори особливо виділяються серед текстильних сучасних виробів. Вперше штори з’явилися приблизно тисячу років тому, відбулося це в Китаї. У ті ж часи з’явилися і вікна (скла), звідси і виникла необхідність захисту вікон від пилу і бруду.

Практичну функцію виконував прототип штор сучасних, а зразки сучасних штор, мають у великій мірі, цінність естетичну. На сьогоднішній день, штори являють собою окремий елемент декору. Важко уявити без них будь-яке приміщення, будь то дачний будинок, офіс або міська квартира.

Важливо відзначити і те, що на вітчизняному ринку на сьогоднішній день представлений широкий асортимент тканин для пошиття штор, тому досить часто у власників будинків і у дизайнерів виникають сумніви при виборі тканин для виготовлення штор. Штори для будь-якого інтер’єру це популярний і затребуваний декоративний елемент.

Душею будь-якого інтер’єру є штори, портьєри або жалюзі, але крім цього їм відводиться і завершальна роль завдяки їм, сучасне житло стає комфортним, затишним і в деякій мірі, навіть розкішним. Завдяки штор можна не тільки оживити і облагородити інтер’єр, але і зробити його більш оригінальним і ефектним. Говорячи фігурально, очима інтер’єру можна назвати вікна, а шторам належить роль вій, і для вікон вони повинні бути виразним обрамленням. Бажано, щоб штори на вікна, підбиралися грамотно.

У сучасному світі існує дуже великий вибір тканин для пошиття штор, тому будь-який власник будинку або квартири, або фахівець-дизайнер може для конкретного інтер’єру підібрати будь-яку фактуру і забарвлення. Грамотно пошиті штори будуть приносити задоволення і радість не один рік.