При виборі пластикових вікон більше уваги повинно приділятися їх якості. Слід розуміти, що ПВХ-вікна здатні не тільки бути відмінним стилістичним рішенням, але і ефективно шумоізолювати приміщення.

Купити пластикові вікна можна, не виходячи з дому. Багато виробників мають офіційні сайти, на яких Ви зможете придбати комплект для квартири, минаючи перекупників.

Профіль і фурнітура пластикових вікон

Від товщини зовнішнього профілю багато в чому залежить вартість конкретного склопакета. Наприклад, невелика товщина може стати об’єктивної причини вельми низькою вартістю.

Але Ви повинні розуміти, що тонкий профіль може бути порушений. І тоді значним чином постраждає герметичність і звукоізоляція приміщення.

Лідери ринку ведуть виробництво продукції виключно з профілю класу «А». Саме цей критерій дозволяє видавати клієнтам гарантію на десятиліття.

Варто так само відзначити, що якість ПВХ-вікна залежить не тільки від профілю, а й від використовуваної фурнітури. Часом на ринку можна побачити екземпляри, які вже не врятує навіть кращий профіль з можливих.

Неякісні ущільнювачі нездатні стримати воду під час дощу. Крім того, відсутність герметичності сприяє проникненню в житло пилу і алергенів.

Ціна доставки і монтажу

Більшість виробників пропонують безкоштовну доставку і установку пластикових вікон. Потрібно розуміти, що насправді зазначені послуги вже включені у вартість вікна.

Для якісного монтажу слід враховувати наступні критерії:

  • підготовлена ​​локація;
  • коректна установка (використання рівня);
  • тонування (якщо воно спочатку не передбачено);
  • використання піни в проміжку між рамою вікна і стіною.

Більшість стекол, що вставляються в ПВХ-профіль, є полірованими і тонованими. Окремо варто сказати про необхідність наличників, які закриють будівельну піну.

При відкритому дії ультрафіолетових променів вона руйнується. Природно, від цього Ваше вікно не випаде назовні. Але збільшується ймовірність початку розвитку цвілевих грибків.