Міжкімнатні двері є невід’ємною частини будь-якої квартири, вони виконують важливу практичну функцію, розмежовуючи простір кімнат, відіграючи важливу світло- і шумоізоляційну роль.

Для багатьох з нас, вибір міжкімнатних дверей є досить не простим і тривалим. Складність вибору пояснюється наявністю величезної кількості моделей дверей, матеріалів з яких вони виготовлені, механізмів відкривання-закривання, дизайну та іншого.

Двері міжкімнатні можна придбати в різних магазинах, торгових точках і салонах.

Для того щоб вибрати міжкімнатні двері максимально правильно, необхідно враховувати:

  • Особливості конструкції дверей. Виділяють кілька типів дверей, серед них орні і розсувні двері. Орні двері є більш звичним для нас варіантом і мають більш привабливою вартістю. Розсувні двері прекрасно економлять простір, але мають більш високою ціною.
  • Технологія виробництва. Виділяють шпоновані, ламіновані, або виконані повністю з масиву натуральної деревини двері. Шпоновані двері складаються з масиву дерева, або меблевого щита, а зверху покриті тонким зрізом з дорогих порід дерева. Такі двері не вимагають особливого догляду, вони прекрасно переносять всі капризи клімату, надмірну вологість, або сухість в приміщенні. Ламіновані двері, є аналогом шпонованих, тільки зверху облицьовані ні зрізом з дорогої деревини, а штучної плівкою. Найдорожчим з перерахованих видів є двері з натурального масиву дерева. Даний варіант користується високим попитом у цінителів природних і натуральних матеріалів, але досить не практичний в експлуатації.