Дрібнощитова опалубка є багатофункціональною, зручною конструкцією, яка застосовується при різних типах будівництва. Конструкція універсальна, не вимагає використання спеціальної підйомної техніки, легко комбінується і змінює свої конструкційні особливості.

Ви можете орендувати опалубку – вона складається з розбірних елементів, відрізняється простотою монтажу. Для одноразового застосування оренда опалубки є відмінним варіантом заощадити гроші і швидко звести споруду.

Особливості установки

Складається дана опалубка з щитів, оснащених кріпленнями. Незважаючи на простоту конструкції і легкість у вазі, бічні елементи щита здатні витримувати дуже високі навантаження. При цьому, з’єднувати один з одним їх можна будь-якою стороною, що забезпечує їм універсальність.

Можливість установки кріплень під будь-яким кутом дозволяє використовувати конструкцію для створення самих різних форм заливки.

Монтаж даної опалубки полягає в наступному:

  • проводять земельні роботи – риють траншеї і організовують піщано-щебнеевую подушку;
  • встановлюють щити, допоміжні деталі і куточки;
  • монтують суміжні панелі, що фіксуються на пружинні гаки;
  • готовий короб рихтують, приводячи в потрібне положення;
  • в отриману конструкцію заливають бетонну суміш і трамбують розчин вібро інструментами.

Щоб нижні частини опалубки для стін не розпирала бетонна суміш, в землю через кожен метр забивають арматуру середнього розміру.

Збірка модульної опалубки

При установці опалубки важливо правильно скріплювати її елементи:

  • В першу чергу ставлять кутовий щит до якого приєднують інші блоки, використовуючи спеціальні кріплення. Для виключення ризику утворення зазорів для з’єднання конструкційних деталей застосовуються пружинні гаки.
  • При складанні окремих стін опалубки використовуються болти для стяжки, на які попередньо надягають трубки з пластика. Такий захист не дозволяє негативно діяти бетонному розчину на метал.
  • Створюючи опорний каркас, паралельні панелі кріплять за допомогою сполучних замків. Для міцної фіксації кріплення доповнюють розпірні планками.

Тільки після того, як опалубка для стін зібрана належним чином, а всі її окремі деталі чітко зафіксовані і скріплені, виконують заливку бетону.