В наші дні популярність пластикових вікон поступово зникає, тому що ринок будівельних матеріалів не стоїть на одному місці. Замість пластикових конструкцій використовують сучасні вікна, виконані з дерева за спеціальною технологією.

Вікно, що представляє собою профіль ПВХ, раніше цінувалося, перш за все, за якості щодо теплозбереження. Однак зараз все критикується, іноді придумують, але частка правди в більшості випадках присутня.

Однак варто залишити дані питання на задньому плані і розглянути нові технології, які при ретельно вивченні стають відомими раніше, проте вже мають більш вдосконалений вигляд.

Перш за все, варто сказати, що вікна, які виробляються з модринових порід дерева, практично нічим не поступаються пластиковим конструкціям.

Деревина модрини просочується природного смолою, а це в свою чергу надає всій конструкції такі якості як міцність і фортеця, включаючи стійкість до пошкоджень механічного типу і вологи.

Неважливо, де встановлені вікна з модрини: в заміському будинку, офісі або квартирі – це завжди привабливо і красиво, затишно і тепло, на додачу природно.

Даний тип вікон повністю виключає усілякого роду невдоволення і плітки про сучасних віконних конструкціях. Вони відмінно захистять приміщення від вологи та холоду, при цьому радуючи власним зовнішнім виглядом довгий час.

Модрина має красиву структурою, має яскравий малюнок, саме тому вікна з даної породи дерева взагалі не потребують процесі фарбування. Естетична привабливість матеріалу не піддається порушення. При необхідності можна пофарбувати поверхню дерева в будь-який бажаний колір.