Зважитися на ремонт завжди не просто, оскільки мало хто має достатньо вільного часу на виконання всіх робіт, та й не всі процеси такі легкі, часом може вимагатися і професійна допомога. Інший проблемний момент – вартість витратних матеріалів, хоча її можна трохи компенсувати, якщо подивитися, яка різноманітність їх зараз представлена на ринку.

До вибору їх варто поставитися серйозно, оскільки в цій кімнаті висока вологість, а отже, матеріали повинні не тільки не руйнуватися під її впливом, але й не сприяти утворенню мікроорганізмів шкідливих для здоров’я. Однією з найбільш підходящих з цієї точки зору є керамічна плитка, ремонт ванної без неї важко уявити. Їй обробляють стіни і підлогу, створюючи красиві візерунки та орнаменти. Можна підібрати плитки різного розміру і оригінально їх викласти.

Стіни також можна оформити за допомогою пластикових панелей. Працювати з ними легко, а монтаж не викликає особливих складнощів. Колірна гамма таких планок різноманітна, так що підібрати дизайн за особистим бажанням цілком реально. Вони ж підійдуть і для стелі, тільки краще купити різні відтінки, щоб поверхні візуально не зливалися в одну.

Меблі для ванної

Купувати меблі в ванну кімнату також треба з урахуванням умов в ній. Багато хто віддає перевагу предмети обстановки із пластику, скла, металу, тобто матеріалів не схильних до відсиріванню. Оскільки стандартний санвузол в міських квартирах невеликий, то правильніше буде придбати компактні, багатофункціональні зразки або ж розмістити вбудовані шафки і полиці. Грамотне планування сприяє створенню зручним і комфортним ванній, тому перед покупкою рекомендується все обдумати, щоб вибрати дійсно відповідні речі.