Якщо у вас такий стан, що хочеться чогось дуже нового і незвичайного. Хочеться зробити ремонт в квартирі, та так, як мало хто у нас робить. Прочитайте статтю і ви дізнаєтеся, як можна зробити ремонт дуже навіть по-особливому.

У нас ця технологія ще поки не дуже сильно поширена. А мова піде про декоративну штукатурку. Її ще називають фактурною штукатуркою. У більш розвинених країнах Європи і Америки декоративна штукатурка щосили використовується для обробки житлових і офісних приміщень. А у нас це поки ще дивина

Як все робиться, зараз розповім. Починаємо з перевірки стану стін. Дивимося, що їм потрібно і чого не вистачає. Можливо, треба зняти старі шпалери. Потім визначити ступінь нерівності стіни в цілому і локально – наявність невеликих горбів і западин. Потім визначаємо метод вирівнювання: шпаклівка, штукатурка, гіпсокартон. Все залежить, як ви зрозуміли, від ступеня нерівності. Перш, ніж наносити фактурну штукатурку, потрібно переконатися, що стіна готова. Вона повинна бути рівна. Це означає пошпаклёванная і занаждаченная, як під шпалери. Фактурна штукатурка буде добре виглядати, якщо стіна підготовлена ​​добре.

Грунтуем пошпаклёванную стіну, і йдемо в магазин вибирати декоративну штукатурку. Ясна річ, що ви не знаєте як вибирати, але в магазині продавці все знають про свій товар, особливо якщо він з нових. Вони вам розкажуть, як саме наносити ту чи іншу штукатурку. Слід сказати, що одна і та ж штукатурка, може бути нанесена різними способами і вийде різна фактура. Хороший спеціаліст може з одного і того ж вихідного матеріалу зробити до 10 варіантів готових робіт. Просто, він багато з цією справою працював, експериментував, пробував так і інакше і знає кінцевий результат від початку.

Точно так же можете поступити і ви. Спочатку нанесіть кілька пробних мазків, використовуючи різні інструменти: так як вам порадять і ще якось по-іншому. Матеріал цей приємний в роботі, він не роз’їдає руки, рукавички не потрібні.

Найчастіше фактурна штукатурка продається білого кольору, а колерувати її потрібно самостійно. Для цього користуйтеся шкалою відтінків даної на упаковці колера. Можете нанести на стіну кілька варіантів з різною концентрацією, тільки точно виміряти пропорцію і запам’ятайте або запишіть.

Що ще необхідно для роботи з фактурною штукатуркою, так це суха погода, щоб швиденько все висихало. Можливо буде потрібно шліфування того чи іншого виду поверхні. Деякі поверхні фарбують після шліфування, а для деяких відтінок додають прямо в Шпаклювальну суміш і після нанесення шліфування не потрібна.

При покупці визначитеся з кількістю, для цього заздалегідь вирахувати площу стін. Якщо дійсно будете цю роботу робити самостійно, то порадьтеся з досвідченими майстрами, напевно вони відкриють вам цінні секрети, що допоможе домогтися кращого кінцевого результату.