Пропоновані нами вхідні підлогові брудозахисні покриття складаються з алюмінієвих профілів з гумовими, ворсовими або щітковими вставками, так звані вхідні брудозахисні решітки.

Брудозахисні покриття з алюмінієвого профілю для револьверних дверей і радіальних ступенів – це нове слово в брудозахи сучасних входів! Високоефективні брудозахисні вхідні алюмінієві решітки і хвилеподібні смуги із зносостійкого ПВХ з антиковзаючою поверхнею, прикріплені до алюмінієвих пластин, підходять для особливо важких умов експлуатації та встановлюються на перших метрах пішохідних потоків.

Металеві покриття для підлоги витримують значні навантаження, чудово утримують бруд, кілька років не вимагає ремонту або заміни, а відмінний дизайн, комбінування різних типів (протиковзкі, вологопоглинаючі) і квітів вставок, логотипи, емблеми підкреслять індивідуальність і зададуть певний стиль входу в будівлю.

Фахівці нашої компанії https://www.goodzon.kh.ua/ працюють на самому професійному обладнанні з застосуванням сучасних технологій зможуть виготовити і встановити для Вас вхідні брудозахисні покриття будь-якої складної форми.

Підбір і монтаж сучасних систем захисту від бруду

Покриття з алюмінієвого профілю

Покриття з алюмінієвого профілю з грязезахисними вставками є першою сходинкою захисту від бруду і встановлюються перед входом в будівлю. Покриття складається з алюмінієвого профілю, в якому закріплені брудозахисні вставки. Вони можуть бути гумовими, ворсовими, щітковими, а також комбінуватися між собою.

Завдяки наявності таких вставок підошви взуття якісно очищаються і присутній антиковзаючий ефект. Покриття з алюмінієвого профілю з грязезахисними вставками мають високу стійкість до корозії і довговічні у використанні.

Модульні покриття

Модульні покриття є другим ступенем захисту від бруду і встановлюються при виході з приміщення, в тамбурах, межлестнічний прольотах. Покриття мають прекрасні протиковзкі властивості, тому їх можна встановлювати також і в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, наприклад, зонах навколо басейнів.

Завдяки своїм шумопоглинальним якостям вони підійдуть для використання у виробничих цехах. Модульні гумові покриття можуть мати різноманітну структуру, наприклад, порожнисту або шиповану, завдяки яким з підошов взуття якісно видаляються навіть найдрібніші забруднення.

Ворсові килими-покриття

Ворсові килими – це 3 щабель захисту від бруду. Вони встановлюються всередині приміщення. Ворсові килими виготовляються з петельчатого волокна з стебнованим ворсом і мають гумове підставу, тому вони прекрасно видаляють бруд з підошов взуття і вбирають вологу, надійно утримуючи її.

Який рівень захисту від бруду вам необхідний?

Вуличний

Найважливіша щабель – видалення твердих частинок бруду з взуття людей за допомогою спеціальних ґратчастих конструкцій з алюмінію і гуми

Тамбурни

Видалення дрібнофракційних забруднень – використовуються текстильні та скребкові елементи з вологопоглинаючі властивостями

Заключний

Встановлюється за дверима, прямо в залі або вестибюлі – ворсове або текстильне покриття, здатне увібрати велику кількість вологи за мінімальний час

Потрійний захист

Істотне скорочення кількості бруду в громадських приміщеннях і, як результат, зменшення витрат на збиральні заходи