Існує багато чинників, які потрібно враховувати при покупці правильного біде. Сучасний ринок сантехніки пропонує дуже широкий асортимент продукції, тому це не дивно що в ньому легко заплутатися. Щоб розібратися у всіх нюансах такої делікатної покупки, ми підготували вам спеціальне керівництво, де ми пояснимо деякі фактори, які слід врахувати при покупці біде.

Форма і розмір

Перший фактор, який слід продумати, це його форма. Є багато різних типів, які виробляються в самих різних формах. Деякі з них круглі, а деякі більш витягнуті. До того ж, деякі біде підходять тільки певним типам туалетів, так що цей фактор потрібно обов’язково уточнити сумісність перед покупкою біде. Проведення досліджень перед покупкою це тільки частина довгого шляху у виборі правильного варіанту. Але, не та покупка може стати марною тратою грошей і часу і буде вам просто непотрібною. Це один з факторів, які слід враховувати перед покупкою. Якщо ви не знаєте де знайти якомога більше варіантів, щоб було з чого вибирати, то можете піти в магазини сантехніки у вас в місті або пошукати на популярних інтернет сайтах сантехніки.

Ціна

Біде виготовляють в самих різних розмірах і мають різні особливості. Є оригінальні порцелянові варіанти, які стоять окремо від туалету. Вони призначені для високого класу і можуть коштувати тисячі доларів. Але є і електричні біде, які кріпляться до вашого унітазу. Вони бувають з великою кількістю функцій, а ціна їх дуже доступна. Деякі з цих функцій включають в себе сушку, підігрів води, а деякі, навіть грають музику. При виборі правильного варіанту слід шукати в тій ціновій категорії, на яку ви розраховуєте. Якщо ви не хочете витрачати надто багато, то краще зупинитися на електричних моделях, але якщо ви готові витратити трохи більше, то фарфоровий варіант буде краще і в використанні і за зовнішнім виглядом.

Беручи до уваги ці фактори, ви зможете зробити свою першу покупку біде набагато легше. Знаючи заздалегідь, що форма вашого туалету може допомогти вам знайти ідеальний варіант, то ви вбережете себе від зайвих витрат. Також, потрібно не забувати, що в кожній ціновій категорії, можна знайти хороший і гідний варіант, який підійде саме вам. І тоді, ваша покупка буде служити вам довго, а використовувати нею буде приємно і комфортно.