З кожним роком алюмінієві двері набувають все більшої популярності і успішно конкурують навіть з улюбленими всіма системами з пластику. Чому ж вони такі затребувані?

Основна особливість – алюмінієва коробка, яка може доповнюватися утепленим профілем з термовставками. Можливості декорування таких дверей сьогодні практично не мають кордонів. За бажанням клієнта їх можна фарбувати в різні кольори і імітувати текстуру певного матеріалу.

Вони чудово зарекомендували себе не тільки в будинках, але також і місцях з великою прохідністю. Розраховані на багаторазові відкривання і закриття, такі двері відрізняються підвищеною жорсткістю і міцністю. Немає стандартної алюмінієвої двері – всі конструкції виготовляються на підставі індивідуальних показників дверного отвору. На основі алюмінію можна створювати навіть нестандартні за формою двері – круглі, багатокутні і т. д. В процесі роботи підбирається не тільки розмір, але також тип кріплення, фурнітура.

Саме це дозволяє отримати двері, яка буде мати відмінні показники герметичності, надійності і функціональності. Екологічність алюмінієвих дверей – ще один плюс. При нагріванні вони не виділяють шкідливих речовин і не змінюють колір при впливі ультрафіолету. Термін служби таких систем становить близько 80 років, незважаючи на те, що алюміній вважають легким матеріалом. Однак він відрізняється стійкістю до спеки і холоду, захищений від корозії.

Алюмінієві двері умовно ділять на «теплі» і «холодні». Самі назви навіть недосвідченому покупцеві можуть підказати, що варто вибрати для певного випадку. Так, «теплі» дверні системи відмінно підійдуть для приміщень, в яких встановлено опалення. Проводять такі конструкції на основі двох профілів і вставки, яка не пропускає холод всередину і не дозволяє теплу виходити на вулицю.

Для такої вставки часто застосовується полиамидное скловолокно, яке не реагує на перепади температур. «Теплі» двері підійдуть для зимового саду, приватного будинку або квартири. «Холодні» двері з алюмінію коштують дешевше і не комплектуються утеплювачами. Їх часто купують для неопалюваних приміщень (наприклад, для складів, балконів). Алюмінієві дери стануть надійним і корисним придбанням на довгі роки. Багато покупців вже переконалися в уцьому, і сьогодні стати володарем якісної і перевіреної роками дверний системи може кожен!