Для того, щоб ванна завжди виглядала свіжою і чистою, без подряпин, слідів недбалої експлуатації, досвідчені майстри рекомендують придбати матеріал, який допоможе відреставрувати ванну і надати їй естетичний вигляд. Сучасний рідкий акрил для ремонту ванн дозволить ванні стати білосніжною, засяяти білизною і новизною, як раніше.

Які дефекти можуть проглядатися на виробі?

  • Крізь емаль може проглядатися чавун – основа ванни;
  • На лицьовій стороні можуть бути видні ділянки з облізлою фарбою.
  • Сліди стирається емалі і т. п.

Коли в ванні спостерігається такий дефект, прийшло саме час подбати про її стан і надати їй естетичний вигляд. Крім естетики, ванна після ремонту не буде руйнуватися далі, оскільки сучасний оздоблювальний матеріал стане на заваді подальшому руйнуванню.

Далеко не кожен споживач може купити нову ванну, ледь помітивши сліди тріщин на старій ванні. Тому фахівці рекомендують недосвідченим користувачам скористатися традиційним методом і скористатися рідким акрилом.

Якими властивостями володіє рідкий акрил?

Сучасна лакофарбова промисловість виробляє даний матеріал в рідкому вигляді. Це – ніщо інше, як лакофарбовий складу, наділений всіма властивостями звичайної масляної фарби. Після нанесення на оброблювану поверхню він даний матеріал переходить в твердий стан, і стає невразливим до дії вологи, перепаду температури води, а також інших зовнішніх впливів. Так утворюється надійна захисна плівка, що надає ванні естетичний вигляд.

Скільки часу буде потрібно для повного висихання акрилу?

Щоб склад надійно сформував міцну плівку на обробленої поверхні, буде потрібно не менше 20 годин. Незалежно від форми виробу, рідкий акрил надійно захистить поверхню від руйнування і тріщин. В результаті обробки акрилом ванна стає, як нова, з яскравим блиском і блискучою обробленою поверхнею.

Хороший вихідний матеріал – акрил – наділений властивостями: довговічністю, доступністю у використанні і стійкістю до стирання в процесі експлуатації. Вибираючи товар, слід звернути увагу на термін придатності і наявність сертифіката якості на реалізовану партію акрилу.