Слід зауважити, що, на жаль, не всі, хто стверджує про своїх будівельні навички, є фахівцями своєї справи. Є небезпека потрапити на шахраїв або дилетантів, які не мають досвіду і потрібних навичок.

Бригада будівельників: До переваг цього вибору можна віднести більш низьку вартість їх послуг. В середньому економія складе 25%. Приватники не платять податки державі, не витрачаються на рекламу, оренду офісних і виробничих приміщень. Однак на цьому плюси такого рішення і закінчуються.

Важливо розуміти, що будівництво свого будинку – це одна з важливих подій у Вашому житті. І довірити таку відповідальну задачу потрібно тільки дипломованим фахівцям з досвідом від https://techno-xolding.ru/. Як правило приватна бригада може з успіхом змонтувати гіпсокартон або поклеїти шпалери. Що ж стосується проектування і будівництва будинку – краще довірити це фахівцям більш кваліфікованим.

Другий важливий мінус – це гарантійні зобов’язання. Маючи справу з приватною бригадою, Ви повинні розуміти, що, якщо через час виникнуть будь-які проблеми, Ви навряд чи зможете пред’явити претензії до будівельників свого будинку. Вже тим більше можна говорити про якийсь гарантійному обслуговуванні?

Що стосується будівельної компанії, переплачуючи близько 20%, Ви отримуєте впевненість, що Ваш будинок будуватимуть дипломовані фахівці, і все буде зроблено грамотно. Другий важливий фактор, це гарантія на виконані роботи. Ці умови, як правило, викладені в договорі, який Ви підписуєте з своїм підрядником. І в разі виникнення будь-яких проблем, Ви можете розраховувати на їх гарантійне усунення.

Якщо ж Ви вирішили мати справу з будівельною компанією, на що слід звернути увагу?

Перше знайомство починається з сайту компанії. Будь-яка поважаюча себе компанія має свій сайт, якщо такого немає, не варто продовжувати знайомство.
При зустрічі з менеджером компанії обов’язково поцікавтеся про вже реалізовані проекти, і ті, які знаходяться на стадії будівництва. Не зайвим буде з’їздити подивитися на побудовані будинки і поспілкуватися з клієнтами компанії.

При підписанні договору, зверніть увагу на ряд чинників.

По-перше, які гарантійні зобов’язання несе підрядник перед Вами.
По-друге, які терміни будівництва прописані в договорі, і чи зручно це Вам.
І по-третє, яка вартість будівництва і що Ви отримаєте за ці гроші. Тому низька ціна, (на порядок нижче ніж у конкурентів) може говорити про дві речі.

Перше: це спочатку більш низьку якість матеріалів і роботи.
Друге: компанія просто «забуває» спочатку згадати про додаткові послуги та їх вартість.

Ну і останнє, що значно позначається на вартості будівництва будинку – оплата робочих будівельників. А Ви хочете, щоб Ваш будинок будували любителі або професіонали?