Ні для кого не секрет, що саме дитяча кімната є для дитини найпершим особистим світом. У ній вона проводить зазвичай більшу частину свого вільного часу, граючись з іграшками, вивчаючи щось, читаючи книги і займаючись творчістю.

Однією з найважливіших частин інтер’єру є штори. Оформлення вікна – дуже цікавий, але в той же час складний процес, що вимагає великої і особливої ​​уваги. Потрібно все продумати: який колір тканини для штор вибрати, малюнок, фактуру.

Також варто звернути увагу на екологічність і якість матеріалів, з яких виготовляються тканини для штор, адже малюки часто бувають незграбними. Не варто забувати і про пожежну безпеку використовуваної тканини. Наведемо кілька прикладів оформлення вікна в дитячій.

Кімната пірата

Ваш хлопчисько-непосида любить казки про піратів і жах як хоче жити на величезному піратському кораблі?

Напевно, саме в морському стилі і буде оформлена його кімната, чи не так? Що ж, давайте подивимося, а як нам оформити вікно?

По-перше, для штор варто вибрати спокійні тони. Яскравих барв в інтер’єрі тож предостатньо, і їх надлишок втомить малюка. Обов’язково потрібно додати щось з морської тематики.

Наприклад, корабель на англійській шпильці, прикріплений до стрічки, яка щороку збирає штори або різні елементи морської атрибутики: якоря, кораблі, морські мешканці, піратські шпаги і капелюхи, що звисають на стрічках з карниза. Такі прикраси напевно припадуть до смаку маленькому пірату.

Кімната прекрасної принцеси

Красуня-донька мріє жити у величезному красивому замку і носити пишні бальні сукні та корону? Тоді варто поставити в її кімнату розкішне ліжко, вішак для красивих нарядів і інші атрибути королівського життя.

Зазвичай такі кімнати оформляються в ніжних пастельних тонах, а значить варто зробити невеликий акцент на штори, вибравши тканини портьєрні яскравих кольорів.

Це може бути тканина в квіточку або просто однотонна, але обов’язково яскрава. Якщо ви вибрали штори з малюнком, то радимо нічого більше не додавати, а просто красиво їх драпірувати.

Якщо ж вибір зупинився на однотонних шторах, то цілком можна додати звисають нитки з квітів, красиві стрічки, що збирають штори з боків, на які прикріплені зображення корон або улюблених принцес, а можна зробити ці стрічки з яскравої тканини з малюнком, який буде гармоніювати з основним кольором штор.

Який би варіант оформлення ви не вибрали, активно залучайте малюка до розробки дизайну вікна. Це зблизить вас, а також допоможе вашому чаду проявити себе і виконати свою мрію про власний чарівному світі.