Практично всі люди так чи інакше стикалися з плетеними меблями. Незважаючи на те що комусь вони можуть не подобатися, а хтось, навпаки, їх палкий шанувальник, факт їх повсюдного використання заперечувати не можна.

Одними з найпоширеніших матеріалів для виготовлення плетених меблів вважаються ліани ротангових пальм. Однак завдяки сучасним технологіям від Rattwood нам став доступний їх штучний аналог.

З штучного ротанга є столи, стільці, крісла, дивани, шафи різних видів і кольорів, це новий, але набираючий популярність тренд. Ви вже оцінили всю практичність і красу цього матеріалу і думаєте, що вас неможливо здивувати?

А як щодо балкона? Відкритий балкон, ажурно заплетений іншими сучасними матеріалами – таке теж буває!

Вам потрібна альтанка? Зробіть її з матеріалу, який не гниє і не вигорає на сонці, вам не потрібно буде розкривати її лаком або фарбувати щороку, а опади прекрасно впораються з очищенням.

Перегородки для зонування простору, декоративний паркан на дачу, декоративні панелі для батарей, все, де вам хотілося б бачити плетіння – можна заплести іншими сучасними матеріалами. Великий вибір кольорів, текстур і видів техноротанга постійно поповнюється новими зразками, і, хто знає, може ми придумаємо новий вид, виконуючи саме ваше замовлення.

Відмітна особливість плетених виробів – каркас. У звичайній каркасних меблів, навіть при виготовленні на замовлення важко піти від прямих ліній і прямих кутів. Ми можемо запропонувати каркас будь-якої форми і навіть ось та ніша неправильної форми у ванній, куди не підходить жодна тумба або поличка, перетвориться в плетену шафку і буде родзинкою інтер’єру.

Що таке штучний ротанг?

Штучний ротанг – аналог натурального, багато в чому перевершив оригінал
Популярність меблів з штучного ротанга зростає з кожним роком. Сьогодні, в 2021 році, оцінюючи споживчий попит, ми можемо з упевненістю сказати, що сучасний покупець частіше віддає перевагу саме меблям зі штучного ротанга, а не натурального, якщо мова йде про облаштування відкритих або частково відкритих просторів: саду, альтанки, веранди або тераси.

Штучний ротанг – це полімерна синтетична нитка, за зовнішнім виглядом нагадує кору натурального ротанга. В кінці 20 століття для виробництва першого синтетичного ротанга використовували поліетилени високої щільності. Але у такого матеріалу був ряд недоліків – через вплив ультрафіолету матеріал ставав тендітним і вироби буквально розсипалися через кілька місяців використання під відкритим сонцем. Крім того, виробникам не вдавалося досягти потрібної еластичності.

Безперечні переваги меблів з штучного ротанга

  1. винятковий дизайн;
  2. простота в обслуговуванні – не вимагає спеціального догляду;
  3. стійкість до коливань вологості і температури (Ви можете використовувати меблі з штучного ротанга на відкритих майданчиках цілий рік);
  4. завдяки легкій вазі меблі легко переміщати між зонами відпочинку.

Чому? Різноманіття моделей і стилів, колірна гамма – практично будь-який колір, якість матеріалу, практичність, неперевершений екстер’єр та інші характеристики меблів з штучного ротанга, надають до цього, як здається, ідеальні умови.

Крім того, не стоять на місці і технології. Якщо 10 років тому меблі з штучного ротанга часто виглядала як плетені з дроту, то сьогодні штучний ротанг високої якості практично імітує натуральний на вигляд – на ньому присутні ворсинки, шорсткості, вкраплення інших відтінків основного кольору. Сьогодні такі меблі вже не виглядає як дешевий пластик, а недосвідчені замовники часто не можуть з першого погляду відрізнити штучний ротанг від природного.