Верстати, двигуни, трансформатори вимагають регулярного обслуговування. Один з обов’язкових заходів – заміна відпрацьованої оливи. В процесі експлуатації вона змінює свої властивості – в оливі утворюються асфальтосмолисті з’єднання, лакові відкладення, нагар, продукти окислення. Якщо затягувати із заміною, це призводить до пошкодження механізму.

Що робити з відпрацьованою машинною оливою?

Продукт токсичний, тому його не варто просто виливати. У деяких містах є компанії, які займаються утилізацією промислових відходів, проте за послугу доведеться платити. Найраціональніше і вигідне рішення – відправити масло в переробку. В цьому випадку ви, до того ж, отримуєте прибуток. Компанії, що займаються переробкою, скуповують олію. Це особливо вигідно промисловим компаніям і СТО.

Детальніше про переробку машинної оливи можна дізнатися на сайті https://ecointel.com.ua/ компанії «Екоінтел», яка застосовує передові методи очищення. Вона закуповує турбінні, індустріальні, автомобільні масла. Проводиться очищення в кілька етапів:

  1. усунення механічних включень;
  2. вакуумна перегонка;
  3. очищення фізико-хімічними методами;
  4. мікрофільтрація.

Після виконаних заходів відпрацьоване масло знову готове до застосування.

Чому варто звернутися саме в «Екоінтел»?

Компаній, які займаються переробкою масла, порівняно небагато. Це пояснюється дорожнечею устаткування. Тому вибір досить обмежений – ви легко зможете провести моніторинг ринку і порівняти ціни закупівлі. Ecointel пропонує одні з найвигідніших умов. Дізнатися детальніше можна у менеджерів компанії. Оплата здійснюється своєчасно.

Кому корисна послуга переробки оливи?

Виконується скупка різного виду сировини. Добре піддаються переробки світлі масла. Для їх відновлення достатньо відстоювання і фільтрації. Можна переробити темну сировину. Таке масло утворюється під впливом високих температур і підвищених навантажень.

Компанія скуповує відпрацьоване масло в будь-якій кількості. Саме тому її послуги корисні самим різним клієнтам:

  • автовласникам;
  • власникам СТО;
  • власникам промислових підприємств.

При необхідності компанія самостійно виконає відкачування, вивезення відпрацьованого масла. Клієнтам надаються в оренду спеціальні ємності для безпечного зберігання та транспортування.