Стіни є досить поширеним полотном для декорування. Безумовно, найчастіше, їм приділяється менша кількість уваги. Їх просто покривають шпалерами, і не надають особливого значення цій частині приміщень. Однак, існує чимала кількість способів, що дозволять Вашим стінам стати елементами декору. Отже, давайте ж подивимося, як саме зробити стіни об’єктом інтер’єру.

В першу чергу, хотілося б поговорити про вінілові наклейки. Дані матеріали є досить новими на будівельному ринку, але вже встигли підкорити багатьох споживачів. Вся справа в тому, що їх досить легко монтувати, але за своїми естетичними якостями вони можуть навіть перевершувати фотошпалери. Ціни на вінілові наклейки є досить стерпними, що дозволяє їх придбати навіть в тому випадку, якщо Ви затіяли поверхневий, бюджетний ремонт. Крім того, окремі виробники надають можливість створити вінілову наклейку з наданих Вами зображень, що дозволить перетворити стіни в справжній фотоальбом.

Фотошпалери, про які ми вже встигли пригадати, також є досить поширеним способом підкреслити дизайн. В силу того, що вони являють собою якийсь пазл, який складати потрібно з особливою скрупульозністю, багато хто намагається уникати цього матеріалу, щоб просто не зіпсувати його в процесі монтажу. Однак, якщо Ви звертаєтеся за послугами в будівельні фірми, то чому б не використати цей матеріал?

Ну і наостанок – графіті. Графіті отримали своє життя ще в Стародавньому Римі. Нехай і одному з найстаріших. Зараз же, з появою різних фарб, які застосовують для покриття стін, використання графіті в якості декорування набуває все більшої популярності. Зрозуміло, що тут потрібне вміння малювати. Але Ви завжди можете звернутися до професійних художникам, що в найкоротші терміни перетворять Ваші стіни в об’єкти мистецтва, не взявши при цьому з Вас великих грошей.

Як Ви бачите, перетворити свої стіни у щось привабливе – досить просто. Це дозволить не тільки підкреслити власний інтер’єр, але і виділятися на тлі інших, адже більшість людей йдуть канонам, і використовують для стін лише шпалери, не приділяючи цій частині приміщення достатньої уваги. Крім того, перераховане вище не ставить рамок, і якщо у Вас виникли власні ідеї по перетворенню стін, то чому б їх не реалізувати?