Встановлюючи пластикові якісні вікна, рано чи пізно настає такий момент, коли з них починає піддувати і з’являється протяг, чути шум з вулиці, з’явилося промерзання вікон, утворення льоду і багато іншого.

Це говорить про те, що віконний ущільнювач зносився і потребує заміни. В даному випадку, деякі власники самостійно проводять заміну, а деякі звертаються до знавців своєї справи, кваліфікованим фахівцям і ті проводять заміну.

Тим, хто самостійно замінюють ущільнювач, вдаються до наступних етапів:

· Перед початком потрібно зняти віконну стулку, щоб відкрився доступ до ущільнювача.

· Вибрати новий ущільнювач такого ж виробництва, матеріалу і якості, що і старий. Дуже важливо дотримати розмір, адже завдяки щільно притискається ущільнювача у вас не буде з’являтися конденсат в літню пору і лід в зимовий.

· Встановити новий ущільнювач і міцно його зафіксувати, дотримуючись рекомендації професіоналів.

Однак, ті, хто не хоче самостійно змінювати ущільнювач на вікнах, вдаються до допомоги фахівців.

Перед заміною ущільнювача Ви можете ознайомитися з докладною інформацією про сам процес. Адже багато, особливо жінки, уявлення не мають що це таке і в чому полягає суть роботи. Однак, на сайті детально розписані всі етапи роботи, а також представлений каталог ущільнювачів для вікон ПВХ, їх колір, матеріал, бренд і цінова політика. Також ви знайдете статті про те, коли слід міняти ущільнювач і з яких причин він піддається заміні. Важливий пункт це правдиві відгуки. Люди, які звернулися за допомогою до професіоналів своєї справи ні краплі не пошкодували про своє рішення і поділилися з Вами в графі «відгуки». Безкоштовну консультацію і виклик замірника на будинок можна отримати за цілодобовим телефоном або в онлайн формі, залишивши свій номер телефону та ім’я.

Звертаючись за допомогою до наших фахівців, Ви гарантуєте собі затишок і тепло в будинку на довгі роки.