Які матеріали використовувати, щоб і гроші заощадити, і з надійністю не прогадати, і часу на спорудження менше витратити.

Переглянувши безліч будівельних сайтів, ми прийшли до висновку, що оптимальним матеріалом для будівництва зручного сучасного садового будиночка є пористий бетон. Будівництво будинків з газобетону -Його відмінні риси – простота обробки і монтажу, і, крім того, він прекрасно зберігає тепло. Блоки з пористого бетону мають чіткі геометричні форми, тому для їх укладання можна використовувати не звичний цемент, а спеціальний клей, що знову ж полегшує роботу з ними.

Види пористого бетону і технології його виробництва

Всі характеристики ніздрюватого бетону нас абсолютно влаштували, залишилося тільки визначитися, який саме його вид ми будемо використовувати. Більшість фахівців з будівництва віддають перевагу або піноблоків, або газобетону. Кожен з цих видів має свої специфічні характеристики, що визначають ті області, в яких їх варто застосовувати. Відмінність пінобетону від газобетону, перш за все, полягає в тому, як їх отримують. В основі виробництва і того, і іншого – розчин з води, цементу і піску. Але при виробництві піноблоків до суміші додають піноутворювач, який згодом твердне в природних умовах. А при отриманні газобетону використовується алюмінієва пудра, і твердне він в спеціальних ємностях при високих температурах. Тобто, обидва матеріали відрізняються пористістю, але виходить вона за рахунок різних наповнювачів. Замовляйте будинку з сіп-панелей під ключ.

Плюси і мінуси піноблоків і газобетону

Газобетон або піноблок, що краще? І пінобетон, і газобетон мають відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості, тому вони обидва придатні для будівництва та зовнішніх стін будинку, і внутрішніх перегородок. Але виготовлення піноблоків не вимагає наявності дорогого устаткування і особливих умов, які необхідні для виробництва газобетону. Газобетон роблять тільки на заводах, тоді як виробництво піноблоків деякі умільці налагоджують навіть в домашніх умовах, було б місце і бажання.

Піноблоки поступаються блокам з газобетону в міцності, тому їх частіше використовують при будівництві малоповерхових будинків і для зведення міжкімнатних перегородок. При виробництві газобетону процес його затвердіння регулюється сверхточно, чого не скажеш про виробництво піноблоків, тому їх рекомендують застосовувати при будівництві конструкцій, які не будуть відчувати дуже сильних навантажень. Зате завдяки простоті виробництва, піноблоки набагато дешевше, ніж блоки з газобетону. Також пінобетон відрізняється кращою огнеупорностью, що дуже важливо при будівництві протипожежних конструкцій. Встановлено, що стіна з піноблоків зможе витримувати відкритий вогонь протягом декількох годин.

На відміну від газобетону пінобетон не можна використовувати відразу після виробництва. Піноблоки необхідно витримати протягом двадцяти восьми днів, щоб вони стали досить міцними для застосування. Але зате пористість піноблоків має закриту структуру, а у газобетону пори з’єднуються між собою. Якщо два блоки опустити в воду, газобетон потоне відразу, а піноблок тільки через деякий час.

Ґрунтовно вивчивши дану тему, ми вирішили, що для будівництва нашого садового будинку оптимальним матеріалом є піноблоки. А взагалі, плюси і мінуси є в обох цих видів пористого бетону, тому вибір матеріалу безпосередньо залежить від того, які цілі переслідуються при їх використанні.