Полотно ролет складається з рухомо з’єднаних один з одним нешироких ламелей. Воно рухається вгору і вниз по напрямних, здатне намотуватись на вал і повністю забиратися в короб над вікном.

Найміцніші ламелі – сталеві, їм суттєво поступаються алюмінієві вироби, заповнені поліуретановою піною. Рольставні майже завжди оснащують електроприводом, так як користуватися ручними Воротки незручно – підйом полотен на вікнах всього будинку без допомоги автоматики займе чимало часу.

Практика підтверджує, що рольставні автоматичні – відмінне «пугало» для шахраїв. І все ж вкрай бажано підключити до полотен датчики проникнення (деформації).

З кожним днем про те, щоб купити ролети, замислюється все більша кількість, забезпечити захист від пилу, променів сонця і злому, а грабіжники вважають за краще обходити їх стороною. Вони дозволяють честю витримують механічний вплив і тому стають непереборною перешкодою для зловмисників. Але, щоб все це було дійсно так, важливо правильно вибрати рольставні автоматичні.

Виробництво ролет здійснюють як вітчизняні, так і зарубіжні компанії. Якщо ви віддаєте перевагу вітчизняному продукту, саме час познайомитися з виробами від Алютех і Дорхан. Нерідко покупці не можуть вибрати між двома цими марками, що мають свої позитивні і негативні моменти. Чому ж віддати перевагу?

У кожної марки є свої плюси і мінуси, але вибір треба робити, не особливо прислухаючись до реклами, мета якої – виставити у вигідному світлі гідності і промовчати про недоліки.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ

Ми пропонуємо різні варіанти монтажу ролет з урахуванням архітектурного рішення фасаду будівлі. Ролетна система може бути встановлена як всередину віконного або дверного отвору, так і над ним, монтуватися зовні або всередині приміщень.

Зовнішній монтаж для ролет з круглими і напівкруглими захисними коробами і для ролет з коробами серій 20 і 45 .Основна особливість даної системи – прихована установка короба в фасад будівлі. Для забезпечення додаткової теплоізоляції Надвіконна перемичка в зоні установки короба може бути утеплена різного типу теплоізоляційними матеріалами. Залежно від об’єкта та місця установки, ролетні системи можуть закривати отвори різного розміру і сфер застосування, гармонійно вписуючись в екстер’єр або інтер’єр будівлі.