Сьогодні ми розповімо вам про основні принципи, якими необхідно керуватися при виборі пластикових вікон.

В результаті отриманої інформації, ви зможете вибрати для свого будинку дійсно якісне вікно, не переплачуючи при цьому за нього. Але на чому саме зупинити свій вибір?

Якість профілю

Основною складовою вікна ПВХ є саме профіль. Суб’єктивно ви можете оцінити його за такими параметрами, як: білизна, гладкість, форма ліній і т.п.

А ось об’єктивна оцінка складається з наступних параметрів:

  1. Виробник пластикового профілю. Заслуженим лідером є німецькі компанії.
  2. Технічна характеристика профілю. Тут необхідно звертати увагу на теплоізоляційні параметри, розміри профілю, які типи склопакетів підходять під цей профіль, чи можна використовувати додаткові елементи (цей фактор особливо важливий, якщо треба реалізувати складне дизайнерське рішення).

Вибір фурнітури

Найбільш якісною і надійною вважається німецька та австрійська фурнітура.

Зверніть увагу наскільки зручно і легко користуватися тією чи іншою фурнітурою. Для цього спробуйте відкрити і закрити стулку, звертаючи при цьому увагу на притискну щільність і якість ходу. Не залишайте без уваги і якість віконних ручок, інакше неминучі проблеми з відкриванням і закриванням вікон.

Вибір склопакета

Так як склопакет займає близько 80% конструкції вікна, він є визначальним фактором звукоізоляційних і теплоізоляційних характеристик, коли вікно закрите. Найбільш підходящі для свого регіону характеристики можна підібрати в спеціальних таблицях по цих параметрах (можна знайти в мережі Інтернет).

Якість скла має бути високим, без будь-яких вкраплень, каламутності і розлучень.

При необхідності можна встановити склопакет оснащений додатковими опціями – з тонуванням, протиударний, з дизайн-склом, вітражний і т.п.

Вибір додаткових елементів

Вибираючи додаткові елементи для вікна, керуйтеся компанією виробником. Надійні та перевірені виробники не економлять на комплектуючих, щоб не зіпсувати собі репутацію, яку втратити легко, а повернути практично неможливо.