Зазвичай майже всі сидіння для унітазів можуть здатися вкрай схожими – у зв’язку з цим важко зрозуміти, чому одне коштує близько 500 гривень, а інше – 2000. Однак певна різниця між товарами є, а іноді вона дуже значна.

ТОП-5 питань про підбір кришки для унітазу:

  • Яку саме замовити – жорстку або м’яку? Тут все залежить від ваших смаків: м’які зручніші, однак вимагають досить частої заміни – їх обтягують поліетиленом, який активно зношується і швидко рветься. Тверді ж істотно довговічніше – служать далеко не пару-трійку місяців, зберігають первинний привабливий вигляд.
  • Яким чином визначити розмір і форму? Мабуть, найважче питання – як підібрати сидіння для унітазу, точно відповідне за габаритами. Щоб знайти відповідь на нього, знадобиться озброїтися лінійкою і слідувати інструкції: виміряйте чашу по ширині, проміжки між установочними отворами і відстань від передньої частини виробу до середини даних елементів; зробіть знімок унітазу – обов’язково спереду і зверху для того, щоб безпосередньо в магазині оперативно визначити його форму; підберіть варіант, повністю відповідний за потрібне габаритам.
  • Чи необхідний мікроліфт? Приймати рішення лише вам, тільки це дуже цікава функція – цей механізм поступово опускає саму кришку, не дає їй відразу закриватися. Чому ви точно не прокинетеся від раптових звуків, якщо хто-небудь захоче відправитися в санвузол.
  • Товари яких брендів краще? Більшість рейтингів радять придбати сидіння для унітазу відомих брендів . Випущена ними продукція є практичною, ергономічними, якісною.
  • Чи існує різниця між матеріалами, з яких виконана кришка? Є – саме від матеріалу залежить безпосередньо термін служби і ціна продукції. Часто сидіння виготовляють з: пластика – поступово жовтіє і нерідко ламається, при цьому варто бюджетно; дюропласта – довго зберігають свій зовнішній вигляд, абсолютно не вбирають запахи. Але за ціною приблизно на 50% дорожче, ніж пластик. Коли виділений бюджет дозволяє, то купуйте дюропласт.

Хитрість: після покупки не поспішайте витягати кришку із заводської упаковки – спершу призначте її до унітазу і гляньте, чи все в порядку. Якщо зробите помилку, вийде без проблем поміняти виріб.