На сьогоднішній день в магазинах сантехніки великий вибір пристосувань для ванних кімнат і туалетів. Розглядаючи всі конструкції, здається, що все б купив, було б куди поставити.

Перш ніж зупинити свій погляд на якісь із моделей потрібного пристрою, варто оцінити можливість правильного підключення до систем водопостачання й каналізації.

При проведенні ремонтних робіт санвузлів, унітаз замінюється обов’язково. Необхідні туалетні конструкції бувають двох видів:

  • Звичайний підлоговий унітаз.
  • Підвісний унітаз, поки ще менш поширений.

Підлогова конструкція не викликає ні в кого сумнівів в його надійності і довговічності. З другим представником трохи складніше. Перш, ніж придбати такий пристрій, люди замислюються, проте не варто сумніватися, досить розібрати всі властивості такого унітазу.

Переваги підвісного унітазу

Незважаючи на підлоговий унітаз, підвісний має ряд переваг, які виражаються в наступним:

  • При установці даного представника звільняється ділянку підлоги, яке можна вільно мити, ні як в варіанті з покриттям унітазом необхідна додаткова прибирання підставки і зливного бочка.
  • Крім цього, підвісна конструкція дозволяє приховати всі комунікації сантехніки, що надає найбільш естетичний вигляд приміщенню.
  • За допомогою підвісної системи унітазу можна оформити системою «тепла підлога» на всій території санвузла. Зробити це з таким унітазом досить просто, так як не буде потрібно складних обводів конфігурацій труб або системи електричних приладів.

Інсталяція

Значення даного слова визначає спеціальну установчу конструкцію, за допомогою якої і відбувається кріплення самого пристосування. Вона залишає після установки підвісного унітазу тільки точку або кнопку зливу. Він має на увазі виробляти слив повністю або частково.

Сама інсталяція встановлюється шляхом кріплення до стіни або до стіни спільно з підлогою. Хочеться відзначити, що дані системи кріплень обидва надійні. Такі установки здатні витримувати вагу до 400 кг.

Підвісний унітаз купити можна у всіх спеціалізованих магазинах. Однак найкращим варіантів буде спеціалізований інтернет-магазин. Тут завжди широкий вибір і консультації професійних співробітників.