Вже багато людей встановили собі в квартири пластикові вікна. Але після установки з’являються неприємності у вигляді запотівання вікон. Давайте розберемося чому пластикові вікна починають потіти.

5 найпоширеніших причин чому потіють пластикові вікна:

1. Дешеві пластикові вікна найчастіше стикаються з такою проблемою як потіння. Дешевими називають однокамерні склопакети. Щоб позбутися від потіння вікон, варто просто замінити на якісні двокамерні або трикамерні склопакети.

2. Скло у вікні не обігрівається! Якщо у вашому будинку батареї закриті підвіконням, то тепле повітря циркулює в кімнаті гірше, тим самим вікно починає менше обігріватися всередині. На вікнах будуть з’являтися маленькі краплі. Щоб уникнути потіння вікна в даному випадку потрібно спробувати висунути батарею або обрізати підвіконня. Якщо не один метод не підходить, варто просто поліпшити потік повітря в квартирі, скориставшись кондиціонером або вентилятором.

3. Всі рослини розташовані на вікні, виділяють вологу, яка залишається на ваших вікнах і призводить до запітніння вікна. В даному випадку краще прибрати рослини з вікна і подивитися чи припиниться потіння вікон.

4. З настанням зими з зовнішньої сторони скло охолоджується, а з внутрішньої нагрівається. Відбувається дисбаланс температури, який сприяють запітніння вікон. В даному випадку потрібно відкрити вікно в зимовому положення і ваші вікна перестануть потіти.

5. Іноді буває, що неякісна установка пластикових вікон приводить до потіння вікон в подальшому. Таке буває, коли крізь щілини у віконному отворі надходить холодне повітря зовні. В даному випадку, вам варто звернутися до тих, хто встановлював пластикові вікна і пояснити проблему потіння вікон. У кращому випадку, знайти і усунути місце де холодне повітря потрапляє в квартиру через вікно.

Ми перерахували основні причини потіння пластикових вікон, але насправді їх може бути значно більше.