Будівництво того чи іншого об’єкта включає в себе кілька етапів, на кожному з яких потрібно зробити правильний вибір. Перш ніж почати будівництво, слід вибрати будівельні матеріали, яких в даний час є більше ніж достатньо. Щоб правильно визначитися з матеріалом для будівництва потрібно знати хоча б основні їх характеристики.

Піноблоки

Піноблоком називають матеріал для будівництва, який складається з пористого бетону. Для його виготовлення використовують звичайний цементний розчин, воду і пісок з додаванням піноутворювача. Цей матеріал має високі тепло і звукоізоляційні властивості. Також він пожароустойчив і має велику стійкість до змінного заморожування і відтавання.

Газобетон

Цей вид бетону так само, як пеноблоок має пористу структуру. Він є штучним каменем, де рівномірно розподілені по всьому об’єму пори. Ці пори мають діаметр 1-3 мм. Вони мають сферичної формою і при цьому не мають повідомлення один з одним.

Газосилікатні блоки

Цей будівельний матеріал володіє комірчастої структурою. Газосилікатні блоки отримують з суміші вапна, а також з води, яка має газоподібними добавками або меленого піску. Також застосовується звичайна автоклавної обробки для прискорення затвердіння. В даний час ціна газосиликата є прийнятною, тому цей будівельний матеріал повсюдно використовується. Газоутворюючих добавками в даному випадку служить алюмінієва пудра. З газосилікату виготовляються спеціальні блоки, що володіють високою теплопровідністю. У газосилікатних блоків є кілька важливих переваг. До них відноситься відмінне поглинання звуку і висока пожежостійкість. Крім того цей будівельний матеріал має досить хорошою міцністю, що дорівнює 10-50 кг / см² і показовою геометрією, яка дозволяє зводити споруди з високою точністю.

Всі вищеописані будівельні матеріали знайшли широке застосування. Такі матеріали сьогодні можна зустріти повсюдно, тому що саме вони зумовлюють основу сучасного будівництва, яке в наш час триває активно розвиватися. Незважаючи на створення все нових будматеріалів, піноблоки, газобетон і газосиликатні блоки не втрачають своєї популярності, тому що для них ще не створені найкращі аналоги.