Буває так, що приходиш додому після важкого робочого дня, хочеш відпочити, розслабитися, але раптом в квартиру доноситься якийсь шум.

Це може бути галаслива компанія, яка вийшла покурити на майданчик, крики сусідів, музика, транспорт на вулиці, гавкіт собак та інше. І звичайно ж, все б хотіли нічого цього не чути. Найпростіший спосіб вирішити цю проблему – встановити вхідні двері в квартиру з шумоізоляцією.

Почнемо з того, що будь-які двері не дає проходити сторонньому шуму в квартиру. Але у кожної рівень шуму пропускання різний. При покупці і установки двері слід звернути увагу на:

  • Ущільнювачів контурів в якісних дверях повинно бути не менше двох. Двері в цих місцях повинна щільно прилягати до короба.
  • Чим товщі двері, тим вище її рівень шумоізоляції.
  • Двері повинні бути утепленій. При покупці дверей потрібно вибирати утеплену двері хоча б пінопластом. А в ідеалі – мінеральною ватою. І щоб було утеплено не тільки дверне полотно, а й короб. Так ви зможете домогтися максимальної шумоізоляції в вашу квартиру через вхідні двері.
  • Основним є правильна установка вхідних дверей. Якщо двері встановить недосвідчений людина, яка залишить просвіти та інше, толку від цих дверей особливо не буде.

Давайте підіб’ємо підсумки. Якісна двері повинні мати наповнювач, повинна бути не дуже товстою і добре прилягати до короба.

Як поліпшити старі металеві двері?

Щоб підвищити звукоізоляцію металевих дверей потрібно помістити між шарами металу утеплює. Наприклад, мінеральна вата, пінопласт або поліуретан. Найкращий варіант – мінеральна вата, але вона і коштує дорожче.

Дані матеріали вогнестійкі, так що відповідають всім вимогам. Поліуретан займе все просвіти, він добре прилягає до поверхонь металу. А пінопласт – найпоширеніший метод підвищення звукоізоляції та утеплення вхідних дверей. Він легкий, простий в застосуванні, доступний у продажу і має відносно невисоку вартість.

На шумоізоляцію вхідних дверей дуже впливає її конструкція і якість установки. Чим менше просвіти у порога, чим більша щільність прилягання – тим краще.

Є й інший спосіб підвищення звукоізоляції вхідних дверей – оббивка дверей штучною шкірою, підклавши прокладку. Як прокладки використовують поролон або синтепон. Чим більше шар накладення матеріалу – тим краще шумоізоляція. Можна оббити двері і з двох сторін для максимального ефекту.

Також можна встановити двоє дверей поруч. Завдяки цьому, між ними буде повітря, а він погано проводить звук, в порівнянні з твердими матеріалами. Хоч цей варіант і дорогий, але дасть відмінний результат.