Двері для ванної кімнати та туалету – незамінний і обов’язковий елемент інтер’єру.

Які двері найкраще підійдуть для ванної?

Сучасний ринок пропонує їх велике розмаїття на будь-який смак і колір. Основними матеріалами, з яких виготовляють міжкімнатні двері, є: дерево, МДФ, ДСП, скло і пластик.

Розглянемо докладніше види дверей:

1) Зроблені з дерева – не найкращий варіант для установки в санвузол. Це пов’язано з тим, що дерево має слабкий ступінь вологостійкості, і, відповідно, з плином часу деформується і перестає виконувати свої функції. Також варто звернути увагу на те, що вони мають високу вартість.

2) Виготовлені з МДФ або ДСП – будуть більш вдалим варіантом. Такі міжкімнатні двері виготовляють з брусків, які утворюють каркас, а потім обшивають його матеріалами і декорують. Даний вид відмінно підійде у ванну кімнату, яка добре вентилюється.

3) Економкласу. Вони покриваються ламінованої папером, завдяки чому підвищується їх вологостійкість і стійкість до зміни температур. Можна підібрати малюнок і колір на будь-який смак. Широка колірна гамма, пропонована виробниками, не залишить жодного покупця байдужим.

4) Ідеальним варіантом для ванної кімнати будуть скляні двері. Крім того, що вони мають високу стійкість до зміни температур і рівню вологості, вони мають і стильний вигляд.

Якщо ви сумніваєтеся чи підходить скляні двері для даного приміщення у вашій квартирі, не переживайте. Вони легко тонуються або розписуються, що несе в собі не тільки функціональне навантаження, але і служить прикрасою інтер’єру.

Якщо ви плануєте встановлювати в ванну звичайні двері, не забувайте про те, що їх можна по-різному декорувати. Наприклад, вони можуть бути глухими або заскленими. Дуже актуальним на сьогодні є вітражне скло.

Двері можна виготовити за індивідуальним замовленням. В такому випадку вони чудово підійдуть під інтер’єр всього приміщення.

Що стосується їх кольору, то зовнішня частина обов’язково повинна гармоніювати з кольором інших дверей в приміщенні. Винятком є ​​скляні двері.

Але що ж робити, якщо внутрішня частина двері не відповідає обстановці санвузла? В такому випадку можна замовити подвійну обробку.

Природно, це призводить до додаткових витрат, але інтер’єр приміщення придбає бездоганний вигляд.