Установка алюмінієвого скління – недорогий спосіб привести балкон у порядок, за умови, що вам не треба його утеплити.

Переваги та недоліки

Переваги:

  1. Вага. Усередині профілю немає армування, тому він досить легкий. Не завжди балконна плита в хорошому стані та здатна витримувати додаткове навантаження. У цьому випадку скління балконів алюмінієм – слушний варіант.
  2. Ергономічність. Розсувні стулки заощаджують місце на лоджії. Система влаштована таким чином, що стулка за напрямними засувається за сусідню. Рами та скла зручно мити чи протирати.
  3. Стійкість до спалаху. Алюміній плавиться за температури 660 ˚C. Навіть якщо на раму потрапить недопалок сигарети від сусідів зверху, профіль не постраждає. Додаткові москітні сітки можна встановити на роликах та пересувати у потрібний бік.
  4. Захист від шуму та пилу з вулиці. Навіть якщо змонтувати простий однокамерний склопакет, на балконі буде помітно тихіше. Сніг та вітер не зашкодять речі, сушити білизну буде зручно.
  5. Ціна. Алюмінієве скління на порядок дешевше за конструкції з ПВХ. Навіть при невеликому бюджеті на ремонт, ви зможете упорядкувати лоджію, укрити її від опадів і вологи.

Висока теплопровідність алюмінію – головний мінус. У холодну зиму температура на балконі буде всього на десять градусів вище за вуличну.

Деякі виробники пропонують монтаж додаткових вкладок. Це дозволяє трохи утеплити конструкцію.

Поради щодо скління

Зверніть увагу, як працюватимуть монтажники:

  1. У спеціалістів має бути сертифікат допуску. Він підтверджує кваліфікацію працівника, а продавець відповідає за дії свого працівника.
  2. При встановленні віконних конструкцій не допускається навіть найменше викривлення рам.
  3. Розмір зазору між профілем і віконним отвором — трохи більше п’яти з половиною міліметрів. Якщо воно більше, то необхідно утеплення пінополістиролом. Монтажний шов герметизують двома шарами піни. Інтервал між нанесеннями – не менше двох годин. Після чого його обов’язково обробляють герметиком та обклеюють бутиловою стрічкою. Якщо цього не зробити, то піна пожовкне, а через пару років почне кришитися.

Таким чином, якщо ваш балкон у жалюгідному стані, плита або парапет потребують зміцнення, то вибирайте алюмінієві профілі. Вони легкі, вологостійкі, заявлений термін служби до вісімдесяти років.

Крім того, у разі поломки замінити пошкоджену частину досить просто. Кутки рам можна розкрутити, замінити пошкоджену частину та зібрати знову.