Створити гарний інтер’єр у ванній кімнаті – бажання будь-якої господині.

Акрилові ванни підходять для цього, як не можна краще. Побутове пристрій в силу своїх переваг, дозволяє навіть в невеликому приміщенні, створити комфорт, красу.

Можна придбати ванну акрилову, вибравши необхідну форму і розмір, у надійного продавця.

Переваги

Основною перевагою, відразу впадає в очі будь-якій людині, є неймовірна білизна внутрішньої поверхні. Чавунні і сталеві ванни не можуть похвалитися такою яскравою чистотою кольору.

Акрилові пристрою не охолоджуються так сильно, як металеві в період простою, добре зберігають тепло, тому полімерні ванни більш економічні, приємні на дотик. Охолодження залежить від температури кімнати, але нагріте приміщення призведе до того, що за 30 хвилин процедур акрилова ванна втратить всього 1 ° С.

Вага невеликий, доставка і монтаж представляють менше труднощів. При належному догляді, правильної експлуатації, ванни з полімерного матеріалу прослужать від 10 до 20 років без ремонту і заміни.

Монтаж

Існує три основних види установки ванн будь-якого типу:

  • на ніжки;
  • на подіум;
  • на каркас.

Акрилова ванна вимагає обов’язкового кріплення по днищу, іншими словами, установка ведеться на ніжки, але найкраще на каркас. Потрібно враховувати масу води (не менше 200 кг) і людини. Полімер не метал, міцність нижче. Ванна витримає тиск, але скільки прослужить – велике питання.

Будь-які, малопомітні пошкодження можуть порушити міцність і цілісність корпусу. Каркас має на увазі металеву основу, яка підводиться під днище, на двох ділянках, де зазвичай ставлять ніжки. Потім підключають сифон і висновок на каналізацію, після цього закривають каркас. Найпростіший варіант, який підходить для відкритої установки – монтаж на ніжки. Їх потрібно закріпити на підлозі, щоб уникнути зміщення ванни. На подіум можна ставити невеликі за обсягом ванни з товстими стінками.

Догляд

Акрил не можна чистити, використовуючи абразивні матеріали, порошки, розчинники, їдкі рідини. Для видалення плям необхідно нанести миючу рідину, гель, через п’ять хвилин змити водою і протерти сухою ганчіркою. Загальна чистка проводиться нанесенням речовин на м’яку губку або тканину, протиранням з подальшим змивання всіх речовин.

Щоб не відбувалося відкладення бруду, після кожного використання, ванну змивають чистою водою, протирають спочатку вологою, потім сухою тканиною. Це дасть можливість зберегти білизну, без посилених заходів по очищенню.