Важливим завершальним штрихом в будь-якому ремонті є установка підлогових плінтусів, які покликані захистити стіни від небажаних механічних впливів, а також приховати невеликі похибки в їх стикуванні з горизонтальною поверхнею підлоги.

Якісний плінтус підлоговий не тільки відмінно виконує всі свої функції, але і додає інтер’єру завершеного вигляду. Сьогодні багато хто віддає перевагу саме дерев’яним конструкціям, тому що за технічними властивостями вони значно перевершують ті, що зроблені з пластика, МДФ або поліуретану. Крім того, саме дерево завжди виглядає дорого і презентабельно, а також може вписатися в абсолютно будь-який інтер’єр.

Основні переваги дерев’яних плінтусів

Плінтуса з деревини мають наступні унікальними характеристиками:

  • дуже велика міцність і стійкість до механічних впливів, а, значить, і довговічність матеріалу;
  • стовідсоткова екологічність;
  • елегантність і стримана ефектність, незамінна при здійсненні дорого ремонту з якісних матеріалів;
  • широкий вибір залежно від типу і сорту деревини;
  • велика кількість варіантів обробки: від натурального виду природних відтінків до найнеймовірніших тонів, отриманих завдяки просоченню і фарбування різними засобами;
  • різноманіття форм і конструкцій.

Мабуть, єдиним недоліком дерев’яних плінтусів можна назвати їх чималеньку вартість, яка, як правило, на порядок перевищує ціну пластикових і тому подібних аналогів. Однак якість подібних конструкцій і їх надійність повністю компенсує ціну, а в перспективі такі плінтуса виявляються більш вигідними.

Крім того, сучасні виробники надають досить великий асортимент продукції по цілком середніми цінами, доступними для здійснення хорошого ремонту, який роблять не на кілька років, а мінімум на десятиліття.