У сучасному будівництві бетон – це найважливіший і основний матеріал, який використовується повсюдно і користується досить великим попитом. Бетон в більшості випадків застосовується разом з арматурою і саме тому здатний створювати досить масивні і міцні конструкції.

Необхідно відзначити, що жоден будівельний майданчик не обходиться без використання даного матеріалу. Бетон застосовується для вирішення абсолютно багатьох завдань. Варто зазначити, що від сфери застосування залежить його різновид, а також консистенція. Вибрати марку бетону можна тільки відповідно до будівельним проектом.

При цьому виборі необхідно обов’язково прислухатися до порад професійних інженерів і будівельників. Цифри, які завжди вказуються при продажу бетону, характеризують його ступінь міцності на стиск. Для контрольної перевірки даного показника обов’язково використовують спеціальний прес. Давайте ж розглянемо кожен клас більш докладніше. Наприклад. бетон М150 – 200 фахівці використовують при будівництві побутових будівель, де зовсім не передбачаються великі фізичні навантаження на фундамент. Бетон М250 – 350 застосовується при зведенні багатоповерхових будинків.

Також його використовують у разі використання, в якості будівельного матеріалу піноблоків і газобетону. Бетон М300 – 450 застосовується при будівництві цегельних, кам’яних або монолітних будівель. В даному випадку кількість поверхів може перевищувати 2 – 3 поверхи. Бетон марки М500 – 1000 використовується вже в тих випадках, коли будуть проводиться колосальні навантаження на даний фундамент.

Для зведення типових середніх будівель найчастіше застосовується бетон М400. Варто відзначити, що міцність бетону залежить безпосередньо від співвідношення води і цементу. Якщо вам необхідно придбати бетон тільки найвищої якості і потрібної вам марки, тоді неодмінно звертайтеся в спеціалізовану компанію. Такі компанії також здійснюють і доставку бетону.

Тільки обов’язково всі дані нюанси з транспортування потрібно обговорити з виробником.