У порівнянні зі стінами, зведеними за допомогою традиційних будматеріалів, таких як цегла або бетон, стіни з тришарових теплоблоків мають наступні переваги.

Використовуючи теплоблокі, стіна зводиться одночасно в три шари: несучий, теплоизолирующий і декоративний облицювальний.

Завдяки тому, що утеплювач з усіх боків закритий бетоном, зберігається якість утеплювача на довгі роки, а також охороняється теплоизолирующий шар від впливу відкритого вогню під час пожежі.

Будинки з теплоблоков мають більший коефіцієнт теплозахисту. Вони мають якість, на зразок термоса, тобто не пропускають холод і не випускають тепло.

Використання теплоблоков дозволяє прискорити процес зведення будинків або інших конструкцій, хоча якість залишається таким же високим. Це досягається тим, що для з’єднання блоків використовується клей для плитки, а не цементний розчин.

Використання теплоблоков дозволяє значно заощадити на будівництві. Теплоблокі досить легкі, тому для зведення стін не доведеться додатково використовувати вантажопідйомну техніку. Ці блоки мають габаритні розміри і ложить їх треба в один ряд, всі ці фактори дозволяють процес кладки значно прискорити.

Для стін з теплоблоков досить зробити полегшений фундамент, що дозволить заощадити кошти.

Також можна заощадити на транспортних і вантажно-розвантажувальних роботах, так як блоки маю невелику вагу.